Wpis z mikrobloga

  • 2374
Jakoż iż #!$%@?łem 3 lata w kurierce jako ten zasrany kurier, obiecuje, jeżeli dzisiaj kurier #dpd który wczoraj przywalił mocno w #!$%@? nabijając brak odbiorcy znowu zrobi to samo to ja #!$%@?ę w telefon do znajomych z dyspozytorni #dpd i udowodnie typowi że ma #!$%@?ć z paczką nawet o 23. Zazwyczaj bronie kurierów ale jeżeli wychodzi jawne walenie w #!$%@? to sam ich cisne. Przez #!$%@? 3 lata wykonywałem swoje obowiązki jak należy. Uważam że jak jesteś w pracy to należy ją wykonać i choćby #!$%@? na #!$%@? stawał to #!$%@? masz robote zrobić. Screeny w komentarzach

#coolstory #truestory #dpd #polska #kurier
  • 104
  • Odpowiedz
Ja jak na razie (odpukać) do tej pory nie miałem problemów z żadnym kurierem, poza geiss. Nie chcę tu rzucać kur***i, ale zamówiłem materac (duży, bo 160x200, że ważył z 30kg), a przy dostawie powiedział mojej żonie , która była w 7 miesiacu ciąży, że jego to nie interesuje i nie pomoże wnieść. Musiała czekać przy paczce z godzinie i dzwonić po ojca, aby jej pomógł. Najlepsze jest to, że miałem wykupiona
  • Odpowiedz
  • 0
@arawan

Jeżeli miałeś opcję "transportu z wniesieniem" i wysłali to kurierem to oznacza że zostałeś wydymany przez firmę od której kupiłeś materac, kurier nie ma obowiązku wnoszenia.
  • Odpowiedz