Wpis z mikrobloga

  • 2374
Jakoż iż #!$%@?łem 3 lata w kurierce jako ten zasrany kurier, obiecuje, jeżeli dzisiaj kurier #dpd który wczoraj przywalił mocno w #!$%@? nabijając brak odbiorcy znowu zrobi to samo to ja #!$%@?ę w telefon do znajomych z dyspozytorni #dpd i udowodnie typowi że ma #!$%@?ć z paczką nawet o 23. Zazwyczaj bronie kurierów ale jeżeli wychodzi jawne walenie w #!$%@? to sam ich cisne. Przez #!$%@? 3 lata wykonywałem swoje obowiązki jak należy. Uważam że jak jesteś w pracy to należy ją wykonać i choćby #!$%@? na #!$%@? stawał to #!$%@? masz robote zrobić. Screeny w komentarzach

#coolstory #truestory #dpd #polska #kurier
  • 104
  • Odpowiedz
@Notabene: #!$%@?ć DPD. Jak zamawiałem za pobraniem paczki to kurier nigdy nie przyszedł z tym mitycznym czytnikiem kart o którym jest tak głośno na ich stronie. Nie ważne czy zamawiane do dużego czy małego miasta. #!$%@? taką firmę kurierską.
  • Odpowiedz
Jak zamawiałem za pobraniem paczki to kurier nigdy nie przyszedł z tym mitycznym czytnikiem kart o którym jest tak głośno na ich stronie.


@Kloszo: O Panie, toż wczoraj o tym pisałem. Mówisz że Ci na infolinii powiedzieli że kurier ma terminal i będziesz reklamował tą wredną infolinię.
Terminal się wtedy znajdzie...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@Notabene: według mnie jakikolwiek kontakt z kurierem to rak. Uwielbiam InPost dzięki paczkomatom, najchętniej z nich korzystam. Poza tym kurierzy bezpośredni od InPost to też rak.
#!$%@? zarabiają, więc zachowują się #!$%@?. Zmienić się tego nie da, bo pracują pod presją czasu i beznadziejną pensją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I co teras??

@pawulot: I #!$%@? ¯_(ツ)_/¯
Jak dzwoniłem na infolinię i pytałem czy to u nich normalna polityka, że nie informują o planowanej próbie doręczenia to usłyszałem, że nie mają takiego obowiązku. A jeśli kurier wbił do systemu, że był, to przecież był, co ja tam wiem... Więc problem jest jak widać wyżej niż kurier.
  • Odpowiedz
@karoryfer: najgorsza jeśli chodzi o dostarczanie to chyba Inpost, zamówione coś było jako firma (ponad 1k osob) no i po jakims czasie dostalismy info ze nikogo nie zastano xD jpdl, zadzwoniłem ja inforlinie i gosciu powiedział że zmienia status na "do ponownego doręczenia" i wiesz co zrobiły te dzbany? Odesłali pacze z powrotem xD
  • Odpowiedz
@mleko3-2procent: kurierzy nie mają płacone za godziny, a za kursy. Kursy poza 'typowymi' godzinami pracy są zwykle wyżej płatne, ale też nie koniecznie. Zwykle zależy to od godziny przyjęcia paczki do dostarczenia. Jeśli kurier przyjął paczkę do doręczenia rano, a dostarcza ją o 23:00, to już sprawa jego własnego zarządzania czasem.
  • Odpowiedz
@karoryfer:

u mnie było jeszcze lepiej. W piątek miałem otrzymać paczkę, ale nie było mnie w domu w określonej godzinie, więc kurier mówił, że podjedzie na adres firmy. Sam zaproponował, że zadzwoni koło 15. #!$%@? #!$%@? dzwoniłem do niego o 16 to było "jasne jak wrócę z magazynu to podrzucę Panu paczkę" i tak do godziny 17 kiedy jak zadzwoniłem to było "ja już w domu, za dużo roboty dziś". No
  • Odpowiedz
Ale to nie jest wina wyłącznie kurierów bo cała firma jest #!$%@?. Chcą żebyś #!$%@?ł fizycznie za 2500 netto przez 12 godzin dziennie. Normalni kierowcy nie chcą pracować za takie ochłapy to zatrudniają wszystkich jak popadnie w tym Ukraińców którzy pierwszy raz widzą miasto. Dają do jazdy sprintera z lat 90 i sobie radź.
  • Odpowiedz
@Notabene: no nie wiem czy coś zrobisz. Mi i DPD i poczta polska po skargach odpisała, że nie ma powodów żeby nie wierzyć kurierowi że mnie nie było w domu xD (z Poczty paczki na rejonie nie są rozwożone od ponad miesiąca - wszystko jest od razu awizowane)
  • Odpowiedz
@uncross89: Ja tak mam z UPS. Teraz muszę jechać na koniec miasta do UPS access point odbierać na własna rękę, najlepsze jest to, ze paczka miała być dzisiaj gdzie mam wolne, a muszę ruszyć dupe z domu. Gardzę, bo nie po to daje numer telefonu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Notabene zazdroszczę koneksji OPie. Byłem jakiś czas temu w podobnej sytuacji i choć kurier przyjechał w końcu z paczką to najpierw musiałem oddzwonić połowę personelu i kierownictwa DHL
  • Odpowiedz
@Notabene: OP to...
Tak ci się tylko wydaje, ze dzięki twoim szczególnym znajomościom na sortowni uda ci się cokolwiek załatwić XD może załatwisz tez używana oponę do stara... xDddddd
No ale skoro masz już takie plecy w dpd to może stać cię tez na zamówienie paczki ekspresem do 12 ;)
Te słowa kieruje tez do całej reszty która #!$%@? po kurierach. Chcecie mieć paczkę na czas to wyskakujcie z cebulionow.
Jak
  • Odpowiedz
@Notabene: Ja miałem z DPD sytuację, że kurier nie dostarczył paczki i od razu paczkę skierowali do nadawcy. Zanim się zorientowałem co się dzieje paczka była już w jakieś centrali i mimo moich kilku telefonów nic nie zrobili #!$%@?.
  • Odpowiedz