Wpis z mikrobloga

  • 2374
Jakoż iż #!$%@?łem 3 lata w kurierce jako ten zasrany kurier, obiecuje, jeżeli dzisiaj kurier #dpd który wczoraj przywalił mocno w #!$%@? nabijając brak odbiorcy znowu zrobi to samo to ja #!$%@?ę w telefon do znajomych z dyspozytorni #dpd i udowodnie typowi że ma #!$%@?ć z paczką nawet o 23. Zazwyczaj bronie kurierów ale jeżeli wychodzi jawne walenie w #!$%@? to sam ich cisne. Przez #!$%@? 3 lata wykonywałem swoje obowiązki jak należy. Uważam że jak jesteś w pracy to należy ją wykonać i choćby #!$%@? na #!$%@? stawał to #!$%@? masz robote zrobić. Screeny w komentarzach

#coolstory #truestory #dpd #polska #kurier
  • 104
  • Odpowiedz
@Notabene: ciekawostka związana z dpd. W regulaminie usług mają zapis, który daje możliwość kurierowi zostawienia paczki w dpd pickup point PRZED pierwszą nieudaną próbą doręczenia przesyłki XDDDDDD. Co realnie oznacza, że jak sobie stwierdzi „#!$%@? nie chce mi się” to paka od razu leci do punktu. Spotkało mnie to ostatnio. Zamówiłem karmę dla psiaka 2x12kg i mi #!$%@?(kurier) zostawił w pickup poincie. Kłamał też, że zostawiał tam paczkę sąsiada(bo tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Klim4s: do siebie nie zamawiam, bo i tak mnie nigdy nie ma w domu w ciągu dnia xD tylko paczkomat, ale skoro kurierzy mają w dupie przywiezienie paczek komuś do domu to może i do paczkomatu komuś się nie będzie chciało
@genesis-p: na szczęście była tam gdzie chciałem, dziś dostałem SMS z kodem i odebrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No ale skoro masz już takie plecy w dpd to może stać cię tez na zamówienie paczki ekspresem do 12 ;)

Te słowa kieruje tez do całej reszty która #!$%@? po kurierach. Chcecie mieć paczkę na czas to wyskakujcie z cebulionow.

Jak zydzicie na przesyłkę to się nie dziwcie ze otrzymujecie usługę adekwatna do opłaty XD


@nosze_ortalion: ekspresy nie są dostępne we wszystkich strefach. Nie zgrywaj kozaka skoro #!$%@? się
  • Odpowiedz
W regulaminie usług mają zapis, który daje możliwość kurierowi zostawienia paczki w dpd pickup point PRZED pierwszą nieudaną próbą doręczenia przesyłki XDDDDDD.


@Garet_: a to nie jest czasem tak, że ten punkt dotyczy sytuacji, gdy kurier dzwoni do klienta, a ten mówi, że nie ma go na miejscu? Bo inaczej to wychodzi totalny idiotyzm xD
  • Odpowiedz
@Notabene Kurierzy...najgorsze #!$%@? na świecie. Najgorsze jest to ze nie można tego nigdzie zgłosić bo firmy maja #!$%@? na przyjmowanie narzekaczy. Nie zapomnę sytuacji jak kurier z Pragi odebrał o 5 rano paczkę i o 5:15 się przetransportował na druga stronę Warszawy i pojawił się status ze nikt nie odpowiada i paczka nie doręczona xd taki #!$%@? mnie zdenerwował bo pewnie ocenił ze jednej paczki mu się nie opłaca wieść tam.
  • Odpowiedz
@wypok_smieszne_obrazki: Otóż nie do końca, kurierzy „normalni” latają po całym swoim rejonie i czasem mają nie po drodze, a kurierzy „paczkomatowi” mają po kilkanaście/dziesiąt paczek do jednego paczkomatu i tak naprawdę to czasu na dowiezienie mają aż za dużo. Haczyk jest w tym, że za paczkomaty mniej płacą i nie każdy się na to pisze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@metalowy_pasterz: to jest totalny idiotyzm. Powiem więcej, kurier sam z siebie nie zadzwoni jeśli nadawca nie wykupi opcji kontaktu telefonicznego z adresatem. Znajdę zaraz ten regulamin i go tutaj wkleję xD
  • Odpowiedz
W Dpd to jest przemiał straszny, na moim rejonie (FedEx 2017) było 4 kurierów Dpd i na moje ~70 paczek tam było po 150-200 na kuriera. Robotę trzeba wykonać ale co tam się #!$%@? to śmiech na sali
  • Odpowiedz