Wpis z mikrobloga

Ale mnie TVP #!$%@?ło. Oj jak mnie #!$%@?ło.
To, że zbesztali Konfederację w materiale? No cóż, Platformę też besztają
To, że nie pokazują kampanii Konfederacji? Jakoś idzie wytrzymać
To, że nie pokazują sondaży gdzie Konfederacja ma 5%? No trudno

Ale jak #!$%@? można pominąć partię w sondażu gdzie przekracza 5% i powiedzieć, że pozostałe komitety nie przekraczają progu? A za chwilę pokazać planszę z poparciem w najniższej grupie wiekowej i też pominąć Konfederację z 10% pokazując równocześnie PSL z poparciem 3%?

Przecież to jest niepojęte. To nie jest przemilczenie. To jest kłamstwo. Nie można z tym nic zrobić?

#konfederacja #tvpis #polityka
  • 42
  • Odpowiedz
@toporek1234: ależ śmiesznie było, gdy przez pierwsze miesiące rządów PiS-u prawactwo broniło ich rękami i nogami, włącznie z ich podejściem do TVP xD. Oczywiście oburza mnie to, co wyprawia TVP i Polsat w związku z Konfederacją, ale śmieszy mnie ten powszechny wykop face u ludzi, którzy myśleli że akurat w nich PiS nie #!$%@?. No cóż.
  • Odpowiedz
Osobiście nawet jestem bardzo ciekaw scenariusza gdy konfederacja wchodzi do sejmu. Bo na 99% wówczas pis nie ma mandatów do samodzielnej władzy i zacznie klasyczną operację "kupowania" posłów stanowiskami, jak to było za ich pierwszych rządów lub po wyborach samorządowych. Ciekawe czy to pęknie XD


@grubson234567: mylnie zakładasz, że owych konfederatów będzie trzeba czymkolwiek przekupywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) oni się będą zabijać o przyjęcie do
  • Odpowiedz
@toporek1234: -I bardzo dobrze, że pomijają Konfederacje- partię która ma w statucie wypisane "biała i czysta rasowo Europa", która chce wyprowadzić Polskę z Unii i ich lider mówi, że chce budować Polskę na chrzesijaństwie

Niech giną
  • Odpowiedz
Nie można z tym nic zrobić?


@toporek1234: Można (a nawet trzeba!) chodzić na wybory. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Głosowałeś? Jeśli nie, to dałeś milczące przyzwolenie na rządy narodowych, świętojebliwych komuchów z PiS.
  • Odpowiedz
Ale jak #!$%@? można pominąć partię w sondażu gdzie przekracza 5% i powiedzieć, że pozostałe komitety nie przekraczają progu? A za chwilę pokazać planszę z poparciem w najniższej grupie wiekowej i też pominąć Konfederację z 10% pokazując równocześnie PSL z poparciem 3%?


@toporek1234: No co ty, totalsem zostałeś? Sluchaj, oni mają swoje TV, wy macie swoje, oni robią swoją propagandę, wy swoją, no kaman?!

  • Odpowiedz
@toporek1234: Człowieku! Obecny rząd nie przestrzega najważniejszego aktu normatywnego, jaki w naszym państwie obowiązuje - Konstytucji - a Ty pytasz czy można zrobić coś z nieujęciem jakiejś gówno-dla-nich-znaczącej partii w sondażu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@toporek1234 Hur dur #!$%@?ć KoD, co tam wolne media, sądy czy konstrukcja. Wymysły lewaków.

A jak ktoś tłumaczył na spokojnie że was później będą ruchać w dupę to się śmialiście. To teraz też się śmiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
bardzo dobrze, że pomijają Konfederacje- partię która ma w statucie wypisane "biała i czysta rasowo Europa", która chce wyprowadzić Polskę z Unii i ich lider mówi, że chce budować Polskę na chrzesijaństwie


@mango2018:

To niech zdelegalizują tę partię, ale do momentu gdy działa legalnie, to taka cenzura jest niedopuszczalna. Też nie jestem fanem Konfederacji, ale na pewno nie jestem za cenzurą powodowaną światopoglądem. Wolę sejm, w którym mamy Oszołomów z
  • Odpowiedz