Wpis z mikrobloga

Ale mnie TVP #!$%@?ło. Oj jak mnie #!$%@?ło.
To, że zbesztali Konfederację w materiale? No cóż, Platformę też besztają
To, że nie pokazują kampanii Konfederacji? Jakoś idzie wytrzymać
To, że nie pokazują sondaży gdzie Konfederacja ma 5%? No trudno

Ale jak #!$%@? można pominąć partię w sondażu gdzie przekracza 5% i powiedzieć, że pozostałe komitety nie przekraczają progu? A za chwilę pokazać planszę z poparciem w najniższej grupie wiekowej i też pominąć Konfederację z 10% pokazując równocześnie PSL z poparciem 3%?

Przecież to jest niepojęte. To nie jest przemilczenie. To jest kłamstwo. Nie można z tym nic zrobić?

#konfederacja #tvpis #polityka
  • 42
Przecież to jest niepojęte. To nie jest przemilczenie. To jest kłamstwo. Nie można z tym nic zrobić?


@toporek1234: Witajcie w rzeczpospolitej pisowskiej. A teraz przypomnij sobie jak klaskaliście i pluliście gdy ludzie protestowali przeciwko własnie upartyjnieniu mediów i sadów. Poczekaj tylko jaki cyrk się zrobi jeśli jednak pis nie zgarnie sejmowej większości, wtedy dopiero opozycja z konfą włącznie poczuje moc nadużyć xD
Ty dalej nie potrafisz pojąć, że mała grupka nic nie znaczących osób nie może rzutować na dużej grupce osób tylko dla tego, że ich nie lubisz?


@czynastolatek: rozumiem że korwin ze swoimi wypowiedziami więc należał do "małej grupki nieznaczących osób", a młodzieżówki działają bez kontroli partii? Ciekawe ciekawe :S Zaprzeczasz też więc że regularnie rejestrując bzdurne manifestacje próbowaliście blokować marsze "lewactwa" w obronie mediów, a sam naczelny szur krytykował protestujących, stwierdzajac
Osobiście nawet jestem bardzo ciekaw scenariusza gdy konfederacja wchodzi do sejmu. Bo na 99% wówczas pis nie ma mandatów do samodzielnej władzy i zacznie klasyczną operację "kupowania" posłów stanowiskami, jak to było za ich pierwszych rządów lub po wyborach samorządowych. Ciekawe czy to pęknie XD


@grubson234567: Jestem przekonany, że dzień po ogłoszeniu wyników wyborów PiS kupiłby już kilkoro posłów konfederacji (tylu, ilu byłoby im potrzebnych). Pewnie nawet sami by się zgłosili