Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh, przyszła wypłata i humor zepsuty..
Jest to moja pierwsza praca w informatyce, świeżo po technikum informatycznym i przed studiami zaocznymi.
Wsparcie lokalne, nic szczególnego, bo po samym technikum nie byłbym w stanie znaleźć nic innego na moim zadupiu..

Zapierdzielam nom stop, muszę ogarniać pełno rzeczy, gdzie niektóre nie są ze sobą powiązane.. instalacje systemów, montaż sprzętu komputerowego, wymiana tonerów, czyszczenie komputerów, przenoszenie sprzętu, nadawanie uprawnień, pomoc zdalna, pomoc bezpośrednio u użytkownika i jeszcze więcej, po prostu inni dzwonią do mnie a ja muszę to ogarnąć, gdybym miał to w die to raczej za długo by to nie pociągnęło

Uczę się w wolnym czasie Javy, ale dopiero co ogarniam podstawy, więc znalezienie w tym pracy będzie dla mnie prawie niemożliwe.. Będę miał możliwość zmieniania stanowiska na "programistę" ale z tą samą stawką co mam teraz, więc.. lipa

Gdybym teraz w wieku 20 lat chciał przejść na swoje, to nie byłoby kolorowo, po prostu bardzo skromnie i od wypłaty do wypłaty, nie pozwalając sobie na nic więcej.

Chyba niepotrzebnie wybierałem ten kierunek mieszkając na zadupiu. 
Zrobię prawko C+E, pójdę w transport albo nawet na produkcję i przynajmniej na tym będę w stanie więcej zarobić.
Teraz zarabiam najmniej spośród wszystkich pracowników firmy.. Już nawet na ochronie, gdzie tylko siedzą i pilnują wejścia, z tego co się orientuję zarabiają więcej...
Albo wypierdzielę za granicę i tyle...

Jak już humor miałem zepsuty to teraz jeszcze bardziej, jap
**ole... nie mam już sił przez to jak można wykorzystywać młodego pracownika
#zarobki #praca #pracbaza #informatyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ehh, przyszła wypłata i humor zepsu...

źródło: comment_QCxsL7SEtPbb07vdxOEIlX4WBuYjXqWm.jpg

Pobierz
  • 70
@AnonimoweMirkoWyznania: ziomek, zaczynałem identycznie jak Ty 8 lat temu. Też zasuwałem z zepsutymi komputerami, monitorami, wymieniałem tonery w drukarkach, ogarniałem papierologię - dokumentacje techniczne i księgowe (wprowadzałem do systemu zamówienia, latałem po gabinetach "góry" załatwiać podpisy na fakturach), wsparcie ludzi na miejscu i zdalnie, robienie zakupów. Praca odpowiedzialna, było jej dużo, trzeba było pod presją czasu działać, kasa biorąc pod uwagę dzisiejsze koszty życia to podobna

Mniej więcej na drugim roku
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zrobię prawko C+E, pójdę w transport albo nawet na produkcję i przynajmniej na tym będę w stanie więcej zarobić.


Tak, będziesz zarabiał przez pierwszy rok czy dwa więcej niż programując, ale potem twoja wypłata się zatrzyma, a gdybyś programował, to wypłata będzie tylko rosła.
Ja zaczynałem pracę zaczynałem pracować w podobnej branży za podobne pieniądze co ty, po 5 latach mam >9000 na rękę miesięcznie. Gdybym poszedł pracować jako kierowca