Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@pan-violaceus: Śmiejecie się, a dam wam prawdziwy przykład - znajoma pracowała w przedszkolu, potem była sekretarką, zawsze te 2500zł, nie więcej. Postanowiła rzucić to i robić paznokcie. Moja mina "xD". Szybko jednak mi zszedł uśmiech z ryja, jak się dowiedziałem, że ma już ponad 50 klientek (paznokcie 2x w miesiącu po 150zł, proszę sobie policzyć) i właśnie w centrum miasta kupiła lokal i będzie zatrudniała 3 osoby xDDD Jedna będzie robić
@bendebordo: ale po np. 3 latach ich firmy moga byc wlascicielami. Rozumiem ze zakup mieszkania tez uznajesz tylko za gotowke a jak masz okazje zaplacic mniej podatku to i tak zanosisz go w zebach do urzedu skarbowego? A zreszta ty pewnie nie wiesz o czym mowie bo jestes cale zycie na etacie u janusza za marne grosze
@janeeyrie: wiekoszsc znajomych mam z pw, asp i uw, nie uwazam, ze sa to najlepsze uczelnie na swiecie, ale przyglupami ludzmi co to koncza bym nei nazywal ( ͡° ͜ʖ ͡°) a dziewczyna, o ktorej wspominam studiowala zaocznie mechanike i budowe maszyn i miala warsztat motorowy, rzadkie polacznie
@szperacz: Może niektórzy nie są przegrancami i wola mieć jedną kobietę, a samochód jej kupują bo zasługuje na to i ich na to stać. Codziennie chodzą do pracy, mieli jakiś pomysł na biznes i nie siedzą pół dnia przed kompem pisząc komentarze z bólem dupy.
@pan-violaceus: @Bezglutenu:

1) b.mlode "korpolaski" to raczej rzadko. korpolaski to po 30-tce. a zazwyczaj po 35-tce.

2) op moze miec problem z identyfikacja wieku. to ze sa "mlode" to nie znaczy ze to 20 z malym plusem. 20+ a okolice 30 tki to duza roznica.

3) typowe zderzenie swiata wykopka ze swiatem rzeczywistym. w swiecie wykopka laska to jakas lambadziaro-karyna ktora non stop oglada netflixa, spuszcza kochajacych i dobrych wykopkow
@Bezglutenu:

1) na temat - op napisal ze "dosc mlode". potem komentarze w ktorych komentujacy wyobrazaja sobie laske 20+ w #!$%@? w kosmos SUVie i komentujacy maja cos innego na mysli. "korpolaski" 20+ w korpo kokosow nie zarabiaja. korpolaski w wieku 30+ moga juz jak najbardziej.

2) "@Samuraj_Jack2019: co? znowu jakiś wysryw nie na temat - na temat. Jakbys poczytal czasem mirko to bys wiedzial (nie wiem czy czytasz czy nie)
@kirsen: budzet domowy? pary? po 50 tce? mozesz mi wierzyc ze sporo. A nawet jesli troche przesadzilem to i tak wrocmy do obserwacji opa - ile tych "mlodych lasek" w suvach mijasz na ulicy? Co 2 samochod? Co 5? Co 10? Co 30? tak czy inaczej - sciagnij ten budzet domowy do polowy z hakiem (50-60 kola). to juz sie robi calkiem pokazna liczba. przemiel to przez wyliczona na oko liczbe
@pan-violaceus: spadki. Polskie społeczeństwo bardzo szybko się starzeje. Dzisiaj wnuki odwiedzają dziadków dwa razy, podpisać akt notarialny, odebrać polecony z ksiąg wieczystych. Średnia cena mieszkania to około 200k, sprzedają biorą kredyt, działkę mają i się budują uprzedzając kolejne pytania. Co do suv to np. Hundaii ma ofertę dla mundurowych, solidna zniżka. Ta grupa ma emerytury w PL w wieku 45 lat, dodatkowo pracują więc na raty nowego Suva mają. Tych co
@niko444: Na pewno w teren nadaje się lepiej niż Passat. Ja mam BMW X1, niby jakiegoś mocno wysokiego zawieszenia toto nie ma, ale na leśnej drodze z dołami jest różnica. W sumie w #!$%@? to mam, bo w terenie nie jeżdżę, ale w mieście przy podjeżdżaniu pod krawężniki np się przydaje. Poza tym wyżej siedzisz, więcej widzisz, wygodniej się wsiada albo wkłada gówniaka w fotelik. Jak ostatnio jeździłem czymś niskim czułem