Wpis z mikrobloga

#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #dom #budujzwykopem #nieruchomosci #pytanie #kiciochpyta

Pytanie do ludzi z doświadczeniem, po kupnie mieszkania/budowie domu. Jaki jest haczyk/co jest nie tak z tym rzutem mieszkania, że jako jedyne w całym pionie w ogóle się nie sprzedaje?
Mieszkanie łącznie 74m2 powierzchni użytkowej.

Bo mi się właśnie podoba bardzo i nie bardzo wiem o co chodzi, a może na coś źle patrzę i czegoś nie dostrzegam :|
lady_katarina - #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #dom #budujzwykopem #nieruchomos...

źródło: comment_t9I85ycuQVTjDTk8dE1KZztljDSheBTR.jpg

Pobierz
  • 221
i prawda jest taka że przeciętny Polak kisi się w malutkich, niedoświetlonych pomieszczonkach o bardzo słabym standardzie.


@peetee: problem w tym, że to nie jest prawda. :) To dopiero od kilku, kilkunastu lat w modzie jest budowanie "apartamentów 25m2" z pojedynczą ekspozycją.

No, ale jeśli opierasz się tylko na opracowaniach i statystykach to nie mamy serio o czym rozmawiać. Ot, teoria kontra praktyka.
@lady_katarina super mieszkanie, jedyną "wadą" jak dla mnie jest to, że pokój dziecka ma wejście na balkon (dzieci, zwlaszcza male moze tam ciągnąć więc ew. bym je jakos zablokowala? Poza tym mozna przejść z niego do sypialni 2 więc średnio z prywatnoscia.
problem w tym, że to nie jest prawda. :)


@Krupier: ale gdzie jest nieprawda? W Polsce średnio w mieszkaniach masz bardzo mały metraż na osobę w stosunku do reszty Europy. To jest fakt. A na średnią składa się wielka płyta i gigantyczna liczba obywateli która w nich mieszka.

To dopiero od kilku, kilkunastu lat w modzie jest budowanie "apartamentów 25m2" z pojedynczą ekspozycją.


@Krupier: ja nic na ten temat nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lady_katarina: fajne jest. Sam bym brał. Może nie iść, bo jest nad wjazdem do garażu, wejściem do śmietnika, za duże i jednocześnie za drogie. Ja bym celował w połączenie wielkość-cena patrząc na rzut piętra. U mnie było podobnie, że największe wyszły ostatnie.
@megastulejka

Pewnie to, że balkon to nie pokój. Nie wolałabyś mieć dodatkowego pokoju 17m2


Logika zaiste ze mozg #!$%@?. Jak mam 100 metrow ogrodka to tez mam #!$%@? mieszkanie bo przeciez lepiej miec dodatkowe 100m powierzchni?

Co jest zlego w kiblach obok siebie?
@Jasak
Wiele osób w tym ja preferuje aneks zamiast osobnej kuchni. Nikt na siłę nie wciska aneksow. Wolalbys na tych 74 metrach salon + 3 pokoje plus kuchnie?
@eazy

dwie małe łazienki obok siebie których nie da się połączyć

Lazienka 5.3m2 to duza lazienka jak na mieszkanie. Ta druga ponad 3m2 w to wystarczajaco duzo zeby bez przesadnego scisku dac kibel, kabine na i umywalkę.
@lady_katarina
Moim zdaniem bardzo fajny układ. Mam 75m2 ale jeden ze pokoj wiecej i troche brakuje przestrzeni w salono-aneksie (25m2) ale przy trojce "bombelkow" jest optymalnie.
@TomAss83: Trudno, żebyś się teraz przyznał, że oprócz petów zbierasz też puszki po piwie i kondomy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za piwnice podziękuje bo mam swoją, a generalnie wolę korzystać z uroków ogrodu przy domu.