Wpis z mikrobloga

#dieta #mikrokoksy #silownia #studbaza #pracbaza #rozdajo #zadarmo #zaplusy #nienawisc
Jako, że #!$%@?ł mnie jeden diecierzyna to jak typowy polak chcę mu tak #!$%@?ć, żeby stracił jak najwięcej klientów. Do rzeczy.
Jeśli będzie spore zainteresowanie to wrzucę za darmo diety: 1500kcal, 2000kcal, 2500kcal, 3000kcal, 3500kcal. TO NIE BĘDZIE DIETA CZOKOSZOKOWA! Będzie to dobrze zbilansowana dieta składająca się ze zwykłych zdrowych produktów, które nie będą kosztowały milionów monet i będzie się ją robiło dość szybko. Tak, już kiedyś obiecałem, że zrobię coś takiego. Zrobiłem dietę 3500kcal na 7 dni, aby teraz mam motywację- #!$%@?, ale komuś możliwie jak najbardziej #!$%@?ć.
Co dostaniecie:
Diety 1500kcal, 2000kcal, 2500kcal, 3000kcal, 3500kcal na 7 dni (różne posiłki na każdy dzień), wszystko w pdf z tabelkami i bajerami
Co musicie zrobić:
Zaplusować oraz najlepiej skomentować post, żeby zobaczyło go jak najwięcej osób. Plusujących oczywiście zawołam skryptem do wpisu, w którym zamieszczę dietkę.
Dieta idealnie sprawdzi się w szkole, w domu, na uczelni, w pracy
Sportowe pozdro
  • 709
@ChoNoTu O ja głupi chciałem się zapisać do siłowni, coby sobie przykabanić i zaimponować miejscowym Karynom muskulaturą, i się wybrałem do renomowanego fitness klubu. Nie zdawałem sobie sprawy co mnie tam może czekać, ale po kolei.

Początkowo spoko luz, zwłaszcza, że darmowa wejściówka na próbę (można sobie zarezerwować na PESEL, na ich stronie i masz dzień otwarty w zasadzie). Pracownicy widzą, że potencjalny klient to mili i pomocni, pokazują jak co obsługiwać
takich diet to pełno w necie za free, wiec czemu mialoby zaszkodzic to wszystkim dietetykom jak ktoś pisał... sa książki, sa artykuły, jest YouTube, a i nawet ''koledzy'' z siłowni ( ͡° ͜ʖ ͡°) podpowiedzą, wszystko leży na tacy za darmo.