Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@losAngelz:

wystarczy wyeliminować z diety alko, cukier i ograniczyć spożycie mięsa. Unikać białego pieczywa, makaronu/ryżu i stopniowo zaczniesz się skurczać (ʘʘ)


Co Ty za głupoty opowiadasz? Ograniczyć mięso jak wszyscy go zachęcają do treningu siłowego? To co on według Ciebie ma jeść? Owoce i warzywa tylko?

@iMarek22: zwiększ kalorykę tak jak pisze Kasahara bo się przejedziesz na tym. Czeka Cię długa redukcja i uwierz mi, że
  • Odpowiedz
@iMarek22: czekają cię dwa lata ostrego #!$%@?, ale warto. Jak chcesz zbijać masę rowerem to proponuję naukę stójki do oporu - tylko gdzieś bez komarów - np. parking pod jakimś sklepem w nocy bo będzie się z ciebie lało, oj będzie. XD Powodzenia.
  • Odpowiedz
@iMarek22 właśnie tak tylko bez kreski na środku głowy, gdy widzę ta fryzurę wiem że to Polak a w moim magazynie gdzie pracuje ta fryzurę ma 85procent Polaków. Nie jest fajna ani unikalna.
  • Odpowiedz
Długo to magazynowales, teraz dwa razy dłużej będzie trwał rozładunek niestety. Oczywiście na starcie spadło Ci w moment ładnych parę kg, ale dojdziesz do etapu kiedy kilogram na tydzień będzie ciężko . Nie zniechęcaj się wtedy! To mówiłem ja - wielokrotny ulaniec.
  • Odpowiedz