Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 148
Jak pewnie wiecie Siusiak to urodzony sprinter. Na spacerze gdzie ja robię 5 kilometrów, on robi 20 i to większość w biegu.

Teraz do sedna. Jako że mój towarzysz podróży zwanej życiem ma za chwilę trzy lata, chciałem zapytać czy polecacie jakieś środki, proszki, płyny - tabletki też nie są dla niego problemem - na stawy? Nie chcę żeby za 5 lat utykał czy miał z nimi problemy.
Nie wyobrażam sobie żeby nie mógł biegać bo go boli i musiał się męczyć ledwo człapiąc.

Zdjęcie Siusiaka dla uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#odeusz

#pies #psy #pokazpsa #zwiazki #kiciochpyta
Pobierz
źródło: comment_XhWTK2xswUjYVmvyltNZAzhrZmmLaPcS.jpg
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KornixPL: ziomeczku jeśli chcesz zadbać o jego stawy polecam gotowane kurze łapy. smród taki że mogą Cię wysiedlić, ale Siusior będzie w niebo wzięty, a i stawy będą zadowolone, drogo nie będzie, na dodatek naturalnie. dorzucasz do tego jakieś dedykowane mieszanki suszonych warzyw, takich w proszku, żeby uzupełnić witaminy i zarówno siusior, jego przewod pokarmowy, stawy jak i Twój portfel Ci podziękują ()
@KornixPL: udaj sie do weterynarza, popros o zastrzyki z kwasu hialuronowego. Raz na mies. strzał w kazdy staw. Do tego mozesz mu podawac jakiś suplement złożony na stawy. Do tego obowiazkowo msm co drugi dzien, tylko pamietaj, systematyczność odgrywa tu kluczową role! wit. C 250mg ed, witamina b 12 w zastrzykach 2mikrogramy e2d, kolagen 200mg ed, ewetualnie możesz mu gotowć kurze łapki jak lubi. Jak lubi możesz mu też robić kisiel
@KornixPL: w takim razie piesek bedzie zdrow jak ryba gdy bedzie co raz aktywny, np moja kolezanka ma psa, ktorego karmi tylko i wylacznie sucha psia karma, XD tlumaczy to tym ze od tego ona jest i mu miesa dawac nie bedzie np...