Wpis z mikrobloga

@mariobit w zupełności się zgadzam, ale w myśl zasady: 'jest popyt, jest podaz'.. Gdyby oglądalność była słaba to by pewnie już dawno zdjeli, a Janusze dalej chichraja razem ze sztuczna widownia
@Marianoo21 nie jestem jakimś fanem kiepskich ale zdarzyło mi się ostatnio obejrzeć parę odcinków z jolaśką i stwierdziłem, że gdyby ta postać była od początku, to dziś by wszyscy twierdzili że serial bez niej by nie był ten sam. Zmarł Smoleń i Feldman. Trzeba było ich zastąpić. Czego ludzie oczekiwali? Smolenia j Feldman bis ? Weszla aktorka grająca typowa polska pustą patokaryne z elementami blachary. I moim zdaniem postać jest dobrze zagrana.
@muchabzz: Tak zastąpiła Smolenia i Feldman że stała się postacią nr 1 - przykład? Przez przypadek widziałem w środę premierowy odcinek, pierwsze 7 minut serialu to kto? Drąca twarz kretynka yolaśka. Rozumiem argument o konieczności zastąpienia nieżyjących aktorów ale nie kosztem przeniesienia całego ciężaru akcji i skupienia większości uwagi na yolaśce, ona jest zbytecznie jaskrawa i irytująca.