Wpis z mikrobloga

Jak rozumieć: "Przedmiot jest w przedsprzedaży wysyłka zacznie się we wskazanym terminie: 30.04.2020".

Kupowałem na raty, czy Allegro mnie chroni gdyby coś stało się sprzedawcy i nie był w stanie wysłać MacBooka?

Nie ma szans na szybsze dostarczenie towaru?
A jak można rozumieć? Kupujesz teraz, płacisz teraz a wysyłka towaru który zakupiłeś odbędzie się w dniu 30.04.2020.

Allegro ochroni Cię ( podobno, różnie z tym bywa ) do 10 tys zł jeśli płatność robiłeś przez ich system.

Nie ma szans na szybsza dostawę bo sprzedający dopiero ściąga ten sprzęt od kogoś tam zza granicy przez co masz taniej ale musisz długo czekać. Coś za coś. Jeśli chcesz sprzęt na już to
@sstory999 :))) już to wałkowane od 2 lat więc nie wiem co mogę dodać więcej . Każda aukcja ma termin dostawy i od tego terminu 5/7 dni roboczych wydanie towaru do wysyłki .Czasem kilka dni może coś się obsunąć .

Towar sprowadzamy przez firmę która ma dojście do elektroniki od 2 lat i sprzedaliśmy tego w mln , nie ma osoby która była by pokrzywdzona .Dokładnie coś za coś , jeśli ktoś
@Pafftom Tylko co to ma wspólnego z nami ? Od 2 lat sprowadzamy towar co jakiś czas i sprzedajemy go tylko na platformie Allegro . A o jakich cenach mówisz ? Skąd wiesz jakie mamy koszty zakupu ;))) dostawa podana na każdej aukcji , towar nie jest od ręki . Nie rozumiem co ma powyższy artykuł do nas wspólnego . Tylko po to założyłeś konto ? By wkleić artykuł jak jakaś firma
@jaradek Dzień Dobry jeśli dostawa na 31.03 to proszę pamiętać że mniej więcej 5/7 dni roboczych wydanie towaru z ekspedycji do wysyłki .

Czy ja wiem że od dawna :) 22.01 zakończyliśmy zamówienia na koniec kwietnia .

Nowe aukcje tak jak pisałem gdzieś wyżej na dniach , terminy dostaw na wakacje i to ostatnie dostawy w tym roku .

Pozdrawiam
Jeśli dostawę miał Pan w aukcji 29.02.2020 to my mamy w umowie z firmą pośredniczącą 29.02.2020 i wydanie towaru 5/7 dni roboczych więc koło 10.03 wysyłki kurierem dpd .

Jeśli nie chce Pan żeby poszło kurierem proszę koło 3/4 email z nick allegro i zaznaczymy zęby nie wyszło do wysyłki .
Przy innych pytaniach zapraszam do kontaktu tel , email nie jestem tu cały czas.
Trafiłem tu z Allegro szukając opinii o użytkowniku Car4vip. Przegryzłem sie przez watki i dla mnie rzucają sie w oczy takie rzeczy:

- pan sprzedawca mówi o tysiącach klientów - tymczasem komentarzy na Allegro... 50.
- pan sprzedawca mówi o tysiącach produktów, milionach obrotów... aktualnie na WSZYSTKICH aukcjach pana jest sprzedane.... 3 przedmioty. A aukcje juz wiszą dość dlugo.
- pan sprzedawca mówi o setkach zadowolonych klientów, ale nikt jakim dziwnym cudem
@MaffX: nie wiem, ja zamówiłem w poprzedniej turze i było bardzo dużo zamówień raczej liczonych w setkach tysięcy złotych. Allegro pisało żeby się niczego nie obawiać, i myśle, ze gdyby to był wałek to po tylu razach konto już by było zablokowane. To moja opinia, zobaczymy czy przyjdzie. Wysyłka 31 marca.
Możesz również samemu do nich napisać i zapytać, ja dopiero w kwietniu będę mógł się wypowiedzieć jak minie czas na wysłanie towaru. Jeśli go dostanę to na pewno tutaj napisze, a jeśli nie to tym bardziej haha
@MaffX coś słabo się przegryzłeś bo większość odpowiedzi dawno udzielona :

"pan sprzedawca mówi o tysiącach klientów - tymczasem komentarzy na Allegro... 50" ( 90 dni na wystawienie opinii , po tym czasie nie można wystawić , wystawiają opinie osoby przy kolejnym zakupie od razu stąd są jakiekolwiek .

"pan sprzedawca mówi o tysiącach produktów, milionach obrotów... aktualnie na WSZYSTKICH aukcjach pana jest sprzedane.... 3 przedmioty. A aukcje już wiszą dość długo
DejaVU000 - @MaffX coś słabo się przegryzłeś bo większość odpowiedzi dawno udzielona ...

źródło: comment_1583335205iKORoYLidgqH6XaMt40aq1.jpg

Pobierz