Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, ja również zamówiłem sprzęt mimo sporych obaw co do tego czy nie jest to zwykły przekręt i szczerze mówiąc od początku żałowałem, że dałem się na to naciągnąć, ale trudno, hajs poszedł i z wielką niepewnością czekam na dostawę. Po wysłaniu maila do sprzedawcy (30.09) dostałem info że sprzęt powinien być wysłany między 7 a 10 października. Dzisiaj wysłałem drugą wiadomość z pytaniem czy na pewno sprzęt jest w drodze
@pawelzpolski jasne, jeśli możesz to daj tutaj znać jak dojdzie ;) Znajomi też chcą zamówić i fajnie byłoby mieć więcej potwierdzeń że wszystko gra. Tym bardziej że ja sam nie mogę już nawet opinii na Allegro wystawić bo minęły 3 miesiące od zakupu.
Zamówiłem na Allegro MacBooka Pro 15 w cenie -40% w maju 2019 r. Nie ukrywam, że byłem sceptyczny. Sprawdzałem firmę w KRS, na forach, facebooku i zabezpieczenia transakcji na Allegro. Komputer dotarł 15 października. Kontakt z Car4Vip doskonały. Uważam, że to doskonała okazja. Jeśli ktoś chciałby sprawdzić autentyczność wpisu, można pisać, wrzucę zdjęcia czy co tam Wam potrzeba, żeby nie było wątpliwości — wiadomo jak jest z pisaniem opinii w internecie.
Ponownie OSTRZEGAM i zalecam ostroznosc, znow wszystkie osoby ktore sie wypowiadaja sa swiezo porejestrowane albo jej jedyne posty dotycza komentowania tego wpisu. Nie ma ani jednej osoby ktora jest dluzej na wykopie ktora by to potwierdzila. Wyglada to na probe wywolania sztucznej dyskusji uwiarygadniajacej. A zdjecia to zadna wiarygodnosc bo to nie jest zaden problem.

Te wypowiedzi moga miec na celu przykrycie poprzedniego komentarza ktory informuje dokladnie o tym samym.
@Dorodny_Wieprz: Do miesiąca powinno wszystko się okazać. Zrobiłem spory research i raczej się nie stresuje. Zawsze w razie czego istnieje program ochrony kupujących. Z resztą, użytkownik sprzedał już sporo sprzętu. Gdyby było coś nie tak, Allegro na bank by interweniowało.
Też zdecydowałem się na zakup gdzieś w połowie lipca, z wysyłką od 31 października. Sprzedający twierdzi że wyśle maks 6 dni po tym terminie, jak to będzie to się okaże. Spróbuję nie zapomnieć wstawić tu zdjęć
Drogi @Dorodny_Wieprz pozwoliłem sobie założyć konto bo jak czytam te głupoty to załamuje ręce . Osoby które tu dodały komentarze w ostatnich dniach to osoby które odebrały towar z datą dostawy na 30.09.2019 . Na moją prośbę , a dlaczego tutaj zapytasz mmmm , na allegro nikt nie może dodać komentarza bo allegro pozwala tylko przez 90 dni na dodanie komentarza .

Skoro już dyskutujemy powiedz mi gdzie te negatywne komentarze ?