Wpis z mikrobloga

@sstory999: Niestety jeszcze nie :( Dostałem info, że dostawa ma być „16/17 grudnia”, więc jeszcze czekam. Jak dojdzie, to sprawdzę po numerze listu przewozowego w jaki dzień wysłano.
Jest. Dzisiaj do mnie dotarł. Moja historia z zakupem MacBook'a u Car4VIP wyglądała następująco. Zamówiłem 14.08.2019 w konfiguracji Apple MacBook Pro i7 2,6GHz/32/512/Radeon 560X z dostawą na 30.11.2019. Na początku grudnia zacząłem się kontaktować z Car4VIP w związku z terminem dostawy. Kontakt za każdym razem bezproblemowy, nawet jeżeli się raz czy dwa zdarzyło, że nie odebrał, to w ciągu kilku minut oddzwaniał. Bardzo mi zależało, z powodów rodzinnych, żeby dostawa była przed
@achib w PKD : Do maksymalnie 10 pozycji została zmniejszona ilość kodów PKD, jakie mogą być aktualnie ujawnione w rejestrze przedsiębiorców KRS – zgodnie z nowym brzmieniem art. 40 pkt 1 ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym.

A w umowie spółki mamy ich 50 łącznie z budowlanką :) Elektronika to 5% naszych obrotów i margines działalności .
Witam , pozwolę Sobie napisać tutaj odpowiedź na dziesiątki wiadomości które w ostatnim tygodniu trafiają na skrzynkę i wszystkie telefony .

1.Aukcje zakończyły się się 22.01.2020 i nie ma możliwości wznowienia . Zakończyliśmy zamówienia na 30.04 i z dniem dzisiejszym również od stałych klientów po za allegro nie ma również możliwości zamówień .

2. Nie planujemy całego roku , tak jak kiedyś pisałem nie wiem co będzie za pół roku a tym
Witam,

Zdecydowanie mogę polecić #car4vip.

29.01 otrzymałem długo wyczekiwanego IMac Pro. Zamówienie złożone we wrześniu 2019. Allegro @lech_mateusz.

Wszystko ok, sprzęt z najwyższa półki!! Czas dostawy lekko się wydłużył, ale miało na to wpływ wiele czynników. W każdym razie kontakt ze sprzedawca super!


Polecam każdemu!!