Wpis z mikrobloga

Zakup Apple MacBook Pro i7 2,6GHz/16/512/Radeon 560X pod koniec lipca. Dziś przesyłka odebrana. Wszystko działa. Kontakt ze sprzedawcą szybki i przyjemny. Konto założyłam specjalnie by dodać ten komentarz. Sama byłam pełna obaw, szczególnie po przeczytaniu w lipcu komentarzy na wykopie ale postanowiłam zaryzykować i nie żałuję. Szkoda, że allegro nie umożliwia wstawienia komentarza.
gosia-margreta - Zakup Apple MacBook Pro i7 2,6GHz/16/512/Radeon 560X pod koniec lipc...

źródło: comment_id4sVbyKsCg9dqg3lOQFCUswDrVJo47y.jpg

Pobierz
Sprzęt w takiej samej konfiguracji jak wyżej z datą wysyłki od 31 października, nie przyszedł do tej pory. Kontaktu z sprzedającym odmówić nie można, 8 dni temu zapewniał że sprzęt ma już na magazynie i w tym tygodniu powinienem spodziewać się kuriera, ale od tej pory ni widu ni słychu.
Cały Towar ze wszystkich palet dla pojedynczych kupujących nie hurtowych na dany termin dostaw do Polski został już rozesłany nie zależnie od konfiguracji sprzetu . Napisz proszę do mnie e-mail lub proszę o telefon i sprawdzę w ekspedycji . Może kurier nie zastal cię w domu i leży w punkcie pickup tak jak to miało miejsce w ostatnim tygodniu w kilku przypadkach . Pozdrawiam
Trzy pytanka:
1. Obecna oferta jest do 15 grudnia z wysyłką do 31 marca. Czy kolejna oferta po 15 grudnia juz będzie na późniejszy termin?
2. Co decyduje o tym jakie produkty są oferowane? Ciekawi mnie jaka byłaby cena np. IPhone 11 czy jakiegoś mocniejszego macbooka pro 13.
3. Nie ma problemu z ratami allegro? Nie ukrywam że od roku bujam się za nowym macbookiem, ale widzę ciągle jakieś 'ale'. A takiego
1. Ta oferta może się przedłużyć o tydzień z tym terminem dostawy Kolejna będzie jeszcze na przełomie koniec grudnia styczeń z terminem dostawy miesiąc później .Dalej do marca nie będzie ofert kolejne z terminami na wakacje .

2. Nic nie decyduje , staramy się wystawiać najpopularniejsze produkty w podstawowych wersjach .Jeśli szuka Pan czegoś innego proszę o email , jak zaakceptuje Pan koszt wystawimy taką aukcje .

3. Co druga osoba bierze
Mały update do mojego wcześniejszego wpisu:
Sprzęt do mnie w końcu dotarł (już blisko tydzień temu), winnym okazała się być firma kurierska która nieprawidłowo wpisała kod pocztowy. Ze sprzętem wszystko w porządku, zdecydowanie polecam zakupy u użytkownika car4vip.
Po przeczytaniu tego tematu, także postawnowiłem zamówić sprzęt u car4vip i jakoś mocno się nie stersuję, mimo że w pracy się ze mnie śmieją że nie ma opcji że dojdzie :D

Bym musiał być frajerem, żeby kupić gdzieś indziej, minimum 6500zł drożej ;-)

@Deja_VU_000 - dzięki że dajesz nam kapitalną alternatywę ;) różnicę w cenie w lato przeznaczę na jakiegoś Waszego sportscara na weekend :D
Dobra Mirki, tez postanowiłem zaryzykować i stresować się przez 3 miesiące ale trudno. Zobaczymy jak będzie.

Wstawiłem posta w wątku
https://www.wykop.pl/wpis/44696273/mirki-co-sadzicie-o-tym-kolesiu-https-allegro-pl-u/

Zajrzyjcie tam, wstawiłem wyczerpujący opis sytuacji. W skrócie: mój mac się #!$%@?ł, musiałem kupić nowego, wszystko w #!$%@? drogo ale ten ok ale podejrzany. Zaryzykowałem tak samo jak zaryzykowałem okazję kiedy kupowałem pierwszego maca. Za 3 miesiące ten nowy mac nie stanieje nawet o 5% :P
Poinformuje o przebiegu sytuacji, życzcie
Też czekam na swojego - wg aukcji 30 listopada miała być wysyłka. Podobno w piątek 13.12 go wysłano kurierem - jeśli tak, to w poniedziałek będzie i dam znać.