Wpis z mikrobloga

Jeśli wszystko było by takie proste to bym sklep otworzył :)) @MaffX jakby wszystko było takie proste to w Polsce byś miał wszędzie sklepy a nie 3 oficjalnych sprzedawców z tą samą ceną . Jak masz pytania zadzwoń , przyjedź chętnie ci pokaże listę sprzedaży aukcje i inne rzeczy . A tak muszę tu pisać i odpowiadać na dziwne pytania na które odpowiedziałem setki razy wyżej . Wszystkiego dobrego .
Poniżej wypłaty z konta allegro 01.2019 - 09.2019 wszystkich transakcji dostarczonych . Kolejnych nie załączam bo od października były aukcje z dostawami na nowy rok . @MaffX gdzie masz osobę poszkodowaną chociaż jedną która w 2019 nie otrzymała sprzętu ??

Zestawienie operacji sprzedającego: 50039506
z dni 01.01.2019 - 01.10.2019
data operacja kupujący oferta kwota saldo
02.09.2019 14:19 wypłata środków
PayU
145778973
-4124.00 zł 0.00 zł
31.08.2019 13:11 wypłata środków
PayU
145686354
-144426.00
W tym roku ostatnie zamówienia , aukcje marzec , kwiecień , maj pod znakiem ? Kolejne jeśli będą to na 2021 ale dopiero na jesieni .

Zapraszam do kontaktu .

Przepraszam za spam ale ciśnienie mi się podniosło .

Aukcje z terminem na 29.02 zjednają do PL część już jest wydanie 5/7 dni roboczych i wysyłka DPD .

Kolejne mam nadzieje że będą również w terminie bo obecnie grube akcje z KoronaVirus.
@PiersiowkaPelnaZiol: Ale to konto car4vip, od początku z tego ck czytałem wypowiada się pod tym nickiem. Mi się wydaje, ze jest ok, zobaczę czy dostanę sprzęt. Na pewno się wypowiem, ryzyko jest, no ale jak się czegoś chcesz dopatrzeć to zawsze do czegoś się przyczepisz. Jak się boisz to poczekaj zobaczę czy dostanę towar, na pewno się wypowiem :)
@PiersiowkaPelnaZiol a jakie mam mieć konto ? założyłem je 5 miesięcy temu żeby wypowiedzieć się w dyskusji którą znalazłem i tyle. To naprawdę zapoznałeś się z tematem , skoro nie zauważyłeś że pisze jako car4vip ?

Końce tą dyskusje , o 2 lat to samo :) dyskusja o niczym , pozytywne info z dostaw kolejnych osób , kolejni ze fake konta i tak od początku :) a w sumie od 2 lat
@PiersiowkaPelnaZiol to nie jest łatwy biznes , pisałem wyżej , coś zostaje wiadomo nikt za darmo tego nie robi ale wole swój więc elektronika to tylko margines . I wiesz w jakim kraju żyjemy ja od 2 lat na rożnych forach tłumaczę się tylko z postów osób które napiszą że przekręt i wszyscy co coś napisali pozytywnego to też przekręt.

Zapraszam , na aukcjach masz transakcje ubezpieczone , ochrona kupującego do 180
@Clearmont 29.02.2020 to dostawa do PL nie wysyłka do klientów . Jesteśmy w trakcie odbiorów sprzętu z ekspedycji do wysyłek . Po weekendzie myślę ze pojawią się się pierwsze komentarze . Cześć towaru już w tym tygodniu pojedzie .Sam postanowiłem aby do paczek wkładali karteczkę z linkiem do tej dyskusji aby wystawili opinie :) mam nadzieje że chociaż 10% to zrobi :)