Wpis z mikrobloga

@Deja_VU_000: Kto pisze o negatywnych komentarzach? Ja nie napisalem ze cos jest nie tak :)
Jedynie zalecilem rozwage i powsciagliwosc.

Wymienmy fakty.

1. Postuje komentarz w ktorym zalecam ostroznosc. Ten komentarz jest jednym z ostatnich wiec od razu po wejsciu przez google jest widoczny.
2. Nagle pojawia sie kilka roznych NOWYCH kont ktory nagle wszystkie prawie jednoczesnie przypomnialy sobie o tej dyskusji. Wszystkie postuja w podobnym zakresie czasowym.
3. Jedno z
Ja obserwuje wykop od początku , od roku czasu :)

Nie nagle się pojawia , na tym wątku była cisza przez miesiąc czasu , miesiąc czasu @dumIntrovert pisał ostatni raz .
Pojawili się dlatego że poprosiłem 50 osób które odebrały towar aby chociaż tutaj coś napisali bo nie mogą wystawić komentarza na allegro ( 90 dni ) 4, czy 5 osób napisało ( ludzie rzadko kiedy piszą sami z siebie coś dobrego
@Dorodny_Wieprz widzę że czytałeś :) ten był najlepszy .

Nie twierdze że tak nie jest , ale zakładam że wiesz dobrze że jak się ma kontakty jest się wstanie wszystko załatwić .

A że względu na charakter mojej branży otaczamy się ludźmi bogatymi , wpływowymi i z ciekawymi propozycjami .

A jeśli chodzi o sprzęt to w PL jest zmowa cenowa i ceny tej elektroniki są chore , jeszcze trochę to telefon
Bardziej o to ze w PL masz 3,4 oficjalnych sprzedawców . Wszyscy te same ceny co na stronie Apple ( od górnie narzucone ) . Najbardziej śmieszne ze przykładowo komputer który kosztuje 13.999 na stronie Apple kosztuje to samo w iSpot , Cortland a w komputroniku można kupić za 10.999
Koszt wyprodukowania iphona to 500-600 zł a koszt w PL ponad 10 razy więcej . Towar za nim dotrze do PL musi dać zarobić 5,6 podmiotom po drodze . Ot cała filozofia .
Witam zakupilem ten sprzęt na Alegro, [Apple MacBook Pro i7 2,6GHz/32/512/Radeon 560X 27 sierpnia i mam go dostać 31 pażdziernika.Po rozmowie telefonicznej z panem firmy dostalem odpowiedz ze wysylka rozpocznie się w skazanym terminie,także czekam.Jestem na alegro ponad 10 lat jak coś będzie nie tak to napisze.Chyba że ktoś chce domnie zadzwonić podam nr telefonu 606243669 udziele informacji.pozdrawiam
Też zamówiłem MBP i dostawa po 31.10 i jestem spokojny że otrzymam sprzęt, kontakt ze sprzedającym jest super, dzwoniło kilka osób do mnie z pytaniami (chyba dlatego że konto powiązałem z facebook i o numer nie trudno) powiedziałem co uważam i jak sam zweryfikowałem i co powiedział mi sprzedający podczas rozmowy telefonicznej. Zaraz po rozmowie same też zamówiły dla siebie sprzęt. Jeśli tylko będę potrzebował kolejny sprzęt apple to nie wyobrażam sobie
@Deja_VU_000: masz zablokowane priv wiec pytam tutaj.

1. Z jakiej dystrybucji pochodzi sprzęt (proszę o konkretny kraj, nie interesuje mnie odp. typu "z dystrybucji europejskiej").
2. Jak wygląda gwarancja? Czy jest ona uruchamiana przy pierwszym użyciu sprzętu? Czy może już jest uruchomiona poprzez przesunięcia dystrybucyjne?
3. Czy wystawicie pełną fakturę VAT 23%?
4. Dlaczego nie ma opcji wysyłki za pobraniem? Jest to dużo wygodniejsza forma dla mnie, tym bardziej że nie
@radim3k wydaje mi się że już możesz zadać pytanie na priv.

1. Nie jest stała Niemcy , Polska , Belgia zależy do partii .
2. Od uruchomienia
3. Tak
4. dlatego że firmie pośredniczącej od której zamawiam duże ilości muszę również płacić z góry ( zarabiam na czysto tak naprawdę na ilości )
5. tak jak dotrze do PL możesz od nas z Waw odebrać , dużo osób tak robi .
Taki termin dostawy jest już od miesiąca , na dniach nowe aukcje i termin na koniec marca . Firma która w tym pośredniczy ma takie terminy coś za coś .

W Iphone też jest taka informacja tylko pod ceną , a nie w treści bo allegro usuwa aukcje , według jej regulaminu w opisie nie może być nic innego jak opis przedmiotu . Czasem też usuwa informacje z aukcji laptopów ale rzadziej