Wpis z mikrobloga

@Estetykatopodstawa: Zależy od genu i aktywności.
Ale zawsze warto troszkę tego mieć. Czy to w formie dużej aktywności w ciągu dnia, czy średniej małej aktywności + dokręcanie byle nie jechać specjalnie na siłkę samochodem, żeby pokręcić na rowerku. I tutaj wiadomo suchary mniej byle na apetyt, a genetyczni ulańce więcej.
@Estetykatopodstawa: To zależy. Ja bym tutaj patrzyl przede wszystkim z perspektywy tego czy ktoś jest w stanie utrzymać wysoką podaż kalorii w diecie bez przesadnego wpychania w siebie jedzenia jak będzie robił dodatkowo cardio. Poza tym trzeba by było zwrócić uwagę na to czy cardio nie będzie wpływało negatywnie na trening siłowy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Estetykatopodstawa:
Czytałem kiedyś jakieś badanie, że cardio wpływa na pobudzenie i rozwój naczyń, dzięki którym składniki odżywcze dostają się do mięśni. Mimo to nie robię cardio, zostawiam to narzędzie na redukcję.
Ale zależy od genu i predyspozycji, jak ktoś szybko się zalewa to czemu by nie robić na masie. To moja opinia ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Estetykatopodstawa: robie ciągle, do tego minimum 12k kroków dziennie i mniejsze aktywności w tygodniu jak bieganie 4/5km. Wydolność większa, tętno spoczynku mniejsze - według mojego rozumowania, serducho wtedy bardziej odpoczywa - no i żreć można więcej co zawsze na plus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Estetykatopodstawa: Odpowiedz klasyczna "To zależy" niektórzy po prostu ćwiczą żeby więcej pożr()yć, w moim przypadku jakbym chciał zrobić jakąś konkretną masę nawet jest odradzane według ludzi którzy się tym powiedzmy zajmują, zacząłem ćwiczenia głownie traktować jako przeciw wagę do siedzącej pracy i stresu, a start z cardio jest dobrym przejściem w stan mentalnej gotowości organizmu.
@Estetykatopodstawa: Ja lubie po prostu, do tego wydaje mi sie, ze zapewnia to lepsze osiagi na treningu, nie meczy mnie tak bardzo 10 powtorzen siadow jak bez cardio xD Do tego odkad odkrylem LISS, ktore mi zalecil trener i robie tak, jak Ty tez kiedys wspominales 120 - 130 tetno, to moglby je krecic godzinami na rowerku.