Wpis z mikrobloga

@ppanicz: nie wiem kiedy cię dodałam, od kiedy wypowiadasz się tutaj to nie pokazują mi się twoje komentarze- widocznie już wcześniej pisałeś jakieś śmieci i na tej podstawie poleciałeś na czarną. A za tą Polkę zalaną przez cygana to powinieneś dostać w pysk, nic takiego nie miało miejsca i nie wiem z jakiego #!$%@? #!$%@? to wziąłeś, chyba z tego co go masz w głowie zamiast mózgu. W życiu z
  • Odpowiedz
@Konor_MakGregor: ja bym ci na wiele pytań odpowiedziała, ale nie mogę bo jesteś zwykłym bezczelnym idiotą, a z takimi nie da się normalnie rozmawiać. Idź i rozsiewaj swoje #!$%@? dalej. Nie jesteś zainteresowany Polkami? Zapewniam, że one toba jeszcze bardziej, nikogo nie kręci brak szacunku i ego #!$%@? w kosmos w połączeniu z zerową krytyką wobec siebie którą reprezentujesz. Elo
  • Odpowiedz
@ppanicz: skończ kretynie z tymi pomówieniami, nigdy nie rozmawiałam z takim dzbanem jak ty i mam nadzieję, że nie będę do tego nigdy zmuszona. A jak się pomylisz i posądzasz o coś obcą, niewinną osobę to się w takich momentach przeprasza, nie wiem czy mama ci to przekazała podczas wychowywania, w końcu też jest Polką. Czekaj cierpliwie aż twoja dziewczyna nie-z-polski dowie się jakim jesteś dzbanem do kwadratu. Cokolwiek mi
  • Odpowiedz
@norepinefryna: Teraz to ty reprezentujesz niezłą mizoandrię co tylko pokazuje twoją hipokryzję. Żadna polka mnie nigdy nie bedzie chciała? dzięki #!$%@? boże, na szczęście tutaj w Niemczech wybór mam większy i lepszy nie tylko jakościowo. Naprawdę mam niesamowitą beke z tego, jakie polki maja #!$%@? ego, uważacie sie za 8 cud swiata a, takie skandynawki czy brazylijki biją was na głowę.
  • Odpowiedz
@norepinefryna: typowa p0lka, pomawia, obraża, a gdy kulturalny człowiek zrobi względem niej to samo to ból dupy, dziwne że nie zaczęła straszyć swoim mokebe xDD przeprosić to póki co możesz Ty, bo pierwsza zaczęłaś ad personam bez żadnej wiedzy. skoro możesz pisać o moim życiu to czemu ja nie mogę pisać o Tobie? tu nie wystarczy jak z cyganem który cie zalewa, że pokrzyczysz o on zrobi co chcesz bylebyś
  • Odpowiedz
@ppanicz: publiczne mnie pomawiasz więc ciężko na to nie zareagować. Insynuowanie i pisanie o mnie całych historii kontra to, że powiedziałam że nie masz dziewczyny. Brawo #!$%@?.
@Konor_MakGregor: #!$%@? jeszcze ty coś o godności będziesz pisać xd już się nie błaźnij.
  • Odpowiedz
@norepinefryna: przecież nie napisałem że Ty tylko pytałem czy to byłaś Ty. strasznie Cię to ubodło, ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i sama na priv przyznałaś, że nic o mnie nie wiesz a mimo to pisałaś o mnie. według Ciebie jak się zmyśla o kimś innym historie (byle nie o tobie) to jest w porządku, bo historia nie jest o cyganie. logiczne. p0lka może
  • Odpowiedz
@ppanicz: Jesteś #!$%@? bezczelny. To, że napisałam, że nie masz dziewczyny stawiasz na równi z całą historią w którą mnie #!$%@? chamsko wplątujesz. Sugerujesz, że daję dupy cyganowi, że mam z nim dzieciaka, potem sugerujesz, że to ja pisałam do ciebie bo zobaczyłam, że jesteś na wakacjach i poleciałam na hajs. Nie masz #!$%@? rozumu i godności. Wiesz jak to wygląda? A co jak ktoś później będzie do mnie pisał,
  • Odpowiedz
@norepinefryna: oho, przekleństwa i nerwy. sama zaczęłaś insynuacje więc w Twojej gestii leżą przeprosiny. ja jedynie zapytałem. no ale tak - p0lka zawiniła i p0lka domaga się krzykiem przeprosin, typowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz