Wpis z mikrobloga

@Konor_MakGregor: a mi nawet nie żal kogoś kto uważa że 100% Polek i każda z osobna jest worem na spermę dla Arabów, Anglików czy kogo tam sobie wymyślisz xD Tak boli, że Polka woli się przespać z Anglikiem a nie z Tobą? A kto by chciał się przespać z gościem który ma taki gnój w głowie? Na szczęście zdanie takiego pajaca jest kroplą w morzu facetów którzy mają normalne podejście do
@norepinefryna: A mi nawet Ciebie nie żal, nie dziwię się ze faceci z polski wolą kobiety z zachodu czy tam kogo sobie wymylisz niz polki, bo co ka taka polka do zaoferowania oprócz #!$%@?? trzeba skakać koło takiej i jeszcze za wszystko płacić, nie wspomnę o tym ze trzeba miec bmw, wlasne mieszkanie i zarabiac 10k (a tymczasem ze strony polki: 2k, brak pasji i zero zainteresowan).
@norepinefryna: Dla mnie Ty jesteś typową p0lką, która nie potrafi przyznać nikomu racji bo przecież "uwaga, mam cipe! i jestem polką powtarzam POLKĄ najpiękniejszą kobietą na świecie, dziewczyny na zachodzie wcale nie są lepsze, nie zarabiaja lepiej, ani nie są bardziej miłe i otwarte w stosunku do innego".
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.