Wpis z mikrobloga

@tomislawniepelka: o popatrz, a ja byłam w związku z samymi Polakami i każdy po czasie okazał się albo dzieciakiem albo oszustem, jeden mnie nawet zdradził. I to mi nie daje prawa do tego żeby mówić teraz, że każdy "p0lak" to zdrajca i oszust, nie oceniam nikogo przez pryzmat facetów których spotkałam na swojej drodze. A niektórzy tutaj tak robią. Dlatego napisałam, że to dowód anegdotyczny który ma praktyczniejsze zerową wartość jako
@Metzger3: Przecież ja sam idioto mieszkam w Niemczech więc mówię tylko o tym, co widzę. Nie raz mi się zdarzało, ze kobiety tutaj same zagadywaly i ogólnie są bardziej towarzyskie i otwarte, w Polsce jak żyje to mi sie nigdy nie zdążyło, a nasze kobiety wydają się spięte jakby miała kija w dupie, księżniczki same.
@norepinefryna: Aha, czyli mówienie prawdy o kobietach to teraz "mizoginia". Nie muszę się ruszać na
@Konor_MakGregor: O jakie typowe, widzieć tylko to, co wygodne :D Ja jestem starsza od mojego faceta, w związku z czym pierwsza poszłam do pracy - On się uczył, a ja dawałam mu kasę na autobusy do mnie, placilam za wspólne wyjścia itd. Ale kiedy po latach zaczął zarabiać duże pieniądze, to nagle w jego rodzinie i towarzystwie stałam się materialistka i byłam z nim tylko dla kasy xd p0lacy i ich