Wpis z mikrobloga

@GhostTrick: Wiesz, że po prawej jest Miranda Kerr? Wpisz sobie w google i oblookaj jakie ma kształty :) Jak na najlepiej zarabiającą modelkę jakoś 2014-2016 myślę, że nie pogardziłbyś ani Ty ani ja ;)
@GhostTrick: No ok, mówimy jak rozumiem o lidze światowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie Miranda > Limy ale to wiadomo kwestia gustów :) Chodziło mi bardziej o stwierdzenie "Ta po prawej nie ma kształtów" - ma i to całkiem zajebiste, to że na zdjęciu jest w sukience to jeszcze nic nie mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@norepinefryna:

zacytuj też komentarze moich rozmówców, chociaż nie, czekaj, wtedy nie będzie ci się zgadzało, że jestem agresywną p0lką :)

A za peło... napisałem gdzieś że podpisuję się pod ich wypowiedziami? Wciąż, nazwij mnie staroświeckim seksistą, ale język rodem spod trzepaka i inwektywy bardziej przystoją gimbusowi spod tagu #przegryw czy tam #stuleja niż damie. Nie wspominając o "jesteś chory psychicznie", które nie powinno nigdy paść z ust lekarza w internetowej
@Dutch: mamy XXI wiek a nie XVI, przestańcie w końcu pisać głupoty w stylu "damie nie wypada". Wypada mi dokładnie to samo co wam, teraz już każdy jest równy. PS Źle pamiętasz, nie studiuję medycyny.