Wpis z mikrobloga

@Konor_MakGregor: k---a, typie ty mi śmiesz jeszcze coś pisać na temat przytyków personalnych? Sam po mnie jechałeś kilka komentarzy wcześniej personalnie więc z łaski swojej zamknij ryj i przestań być hipokrytą, plus leć na czarną bo nie chce mi się dalej dyskutować z takim idiotą
  • Odpowiedz
@Konor_MakGregor: @norepinefryna: widzisz Konor, same się pogrążają i tego nie widzą - nie zgadzasz się z p0lką? musisz być z-----y, brzydki itd. nie latasz za lepiącym się już worem na spermę? pewnie jesteś brzydki. typowe p0lki materialistki, tylko wygląd się liczy a jak nie wygląd to hajs. jest jeszcze "prestiż" przed innymi p0lkami, czyli rywalizacja na bardziej egzotyczne nasienie na ryju. możesz być polskim chadem i mieć 20k
  • Odpowiedz
@ppanicz: ciebie to już dawno mam na czarnej dlatego nie widzę komentarzy, ale stwierdziłam, że odpiszę bo widzę że teraz ty zaczynasz swoj bełkot. Przyszedł kolejny mizogin i teraz będziecie klepać się po swoim s----------u nawzajem i utwierdzać w przekonaniu, że jesteście tacy wspaniali xd prawda jest taka że jakby wszystko było z wami w porządku to nie mielibyście najmniejszego problemu ze znalezieniem sobie dziewczyny, czy to w kraju, czy
  • Odpowiedz
@Konor_MakGregor: Tyle nienawiści. Kto cię tak biedaku skrzywdził? Czy zakochałeś się kiedyś i ona złamała ci serce? Czy mama nigdy dostatecznie nie mówiła ci że jesteś coś wart i że możesz być fajnym gościem jeśli tylko chcesz? To strasznie smutne że tak uogolniasz. To że spotkałeś kilka złych kobiet nie musi oznaczać że wszystkie są złe. Oczywiście mając takie nastawienie tylko same wady będziesz w nas widział. Naprawdę to smutne
  • Odpowiedz
@norepinefryna: To Ciebie boli konstruktywna krytyka, nie od dzisiaj wiadomo ze macie w------e ego i wszystko wam sie należy za frajer, faceci powoli zaczynają to rozumieć i tego już nie zatrzymacie. Albo ten mit o łatwych polkach na zachodzie (badz tych w polsce jak oni przyjeżdżają tutaj) myślisz ze skąd się wziął? ze polacy sami to sobie wymyslili? jest chyba nawet na YT filmik jak jakis m----n zaciągnął polke do
  • Odpowiedz