Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Khaine: uff, na szczęście nie znalazłem się w pomieszczeniu ze ściankami. Toaletę poznaje zazwyczaj po zapachu ale dzięki za radę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@hanksters: oby w moim wypadku wyglądało to tak samo :)
@ssto: gratuluję, mnie po studiach nikt nie chciał nawet na staż xD
@bonifacy_pankracy: Udawaj.

1.Patrz ze złością na ekran komputera. Poszukaj językiem dziury w piątce, to stymuluje koncentrację.

2. Miej zawsze zakasane rękawy. Czasami skreślaj coś na kartce, jakby było zrobione. To onieśmiela.

3. Otwórz gotowy plik excela, gdzie wszystko jet zrobione i zmieniaj tylko kolory.

4. Przeklinaj do siebie od czasu do czasu po czym uderz mocniej w klawisze, albo sprawdź godzinę na telefonie

5. Nieś coś. Nieważne czy pracujesz na budowie
@bonifacy_pankracy: Jeszcze jeden przydatny tip: Wydrukuj napis ,,nieczynne"'i przyklej do drzwi od toalety, u mnie juz 4 miesiac wisi i ciesze sie prywatnym tronem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plusy:
-Masz prywatny kibelek
-Sprzataczka dalej go sprzata

Minusy:
-Musisz #!$%@? papier sprzataczce
-Kitranie sie zeby nikt Cie nie zobaczyl jak z niego korzystasz
-Palenie jana kiedy prowadzonie jest dochodzenie kto korzysta z ubikacji xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shatter: teraz jestem technologiem, będę rysować przyrządy spawalnicze i opiekować się robotami. Jednym i drugim zajmowałem się tylko teraz trzeba przelać to na ekran monitora :)
@MarioMAX: gratuluję :) trzeba się rozwijać, ja miałem dużo farta że obecna firma chce we mnie zainwestować. Mogłem dalej pracować w warsztacie za dobre pieniądze ale co dalej? Po 30 latach pracy w takich warunkach wyglądałbym jak kwazimodo xD