Wpis z mikrobloga

#zakupy #biedronka #rozwojosobisty #praca #pracbaza
Zakupy w biedrze i kolejka do połowy zabawkowego.
Byłem na początku więc mówię głośno do kasjera, około 30-letniego, aż niektórzy ludzie się wystraszyli:
- Mógłby pan zadzwonić po drugą kasę?
Spojrzał z pogardą i oburzeniem:
- mogę.
DRYYYYŃ!
Kasa nie otwarta od 5 minut i jakaś madka z ryjem i bardzo ważnym tonem:
- Proszę do cholery zadzwonić. Skandal, żeby sklep miał tylko jedną kasę otwartą!
- Proszę pani, nie ma ludzi do pracy.
Nie wytrzymałem:
- Na #!$%@? się go czepiasz, babo? Idź do właściciela z mordą, a nie po zwykłych ludziach jeździsz.
Wszyscy #!$%@? szok!
jakiś gość po 50-tce:
- Hi hi, gość ma racje. Wracaj, babo, do garów.
Tak jebłem śmiechem, że to poezja.
Ludzie rozbawieni moim śmiechem, kasjer ubaw over najn tałzen.
Teraz moja kolej, madce łzy z oczu lecą, ja dalej rozbawiony, ona płacze zniszczona, a gość ma Vegete na przedramieniu.
Drugi raz nie wytrzymałem:
- co to za chińska bajka? Na łapie masz Księcia, a zachowujesz się jak #!$%@?. Trzeba było jej pocisnąć, a Ty #!$%@?łeś Jamsze. I nie wygłaszaj biednych ofert pracy.
Uśmiechnąłem się do madki, kasjer szok i łzy, madka się śmieje przez łzy. ludzie w szoku bez emocji.
A ja wychodzę:
- Darek, otwórz drzwi.
Zima... dobrze, że dziś pod dachem. Jadę poskładać kotłownie.
Ja, cały na biało.

#klubswiadomych #alternatywneteorie #ciekawostki #swiat #swiadomosc #rozwojosobisty #mistycyzm #okultyzm #wiara #parapsychologia #psychologia #wizjechorejglowy #teoriespiskowe #paranormalne #nauka #oswiadczenie #przemyslenia #feels #zakupyzchin #podroze #podrozujzwykopem
#instalacje #instalacjesanitarne #instalacjeboners #ruryboners #inzynieria #inzynieriasrodowiska #budowadomu #budownictwo
#pasta #mojapasta #creepypasta #creepystory
d.....r - #zakupy #biedronka #rozwojosobisty #praca #pracbaza
Zakupy w biedrze i kol...

źródło: comment_Xx25M7BMsSx6ukxKsOg5DaqGka22HeIG.jpg

Pobierz
  • 5
@MM1311: jakie znaczenie ma firma? zazwyczaj polecana jest firma kotła, w zależności od tego czy monter jest autoryzowanym danej firmy ;)
podstawa to bufor, który wyklaruje działanie układu :)