Wpis z mikrobloga

Czołem, Mirki!

W końcu zrealizowałem pomysł, który zaświtał mi w głowie ponad 12 miesięcy temu na islandzkim pustkowiu - otworzyłem swój mały sklepik internetowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przejdź do sklepu

Długa podróż powrotna z Australii i Azji trochę mnie poskładała, dopadła mnie angina, przez co zamiast latać teraz po Tatrach siedzę w domu i zajadam antybiotyk. Miałem za to czas, by dokończyć techniczne sprawy :) W sklepie na ten moment są jedynie dwa główne produkty - mapa zdrapka oraz kalendarz na 2019 rok mojej produkcji.

Żeby było sympatycznie, mam dla Was mały kod zniżkowy na początek, który działa do końca weekendu:

MIRKOKUPON

Wystarczy podać kod przy zamówieniu, by cena spadła o 10% (produktów i wysyłki).

Czym jest mapa zdrapka?

Fajna ozdoba na ścianę o rozmiarach 70x50 cm, w całości po polsku, od producenta z Europy (wiem, że w międzyczasie pojawiło się sporo podobnych produktów wątpliwej jakości z dalekiego wschodu ;)). Sam kupiłem taką ponad rok temu tacie, który dumnie drapie sobie odwiedzone przeze mnie miejsca i z uwagą śledzi, gdzie jestem :D Mapa do tej pory drapie się świetnie i jest jak nowa. Do wyboru trzy wersje kolorystyczne, z różnym układem :)

A co z kalendarzem?

Kalendarz to mój pomysł, format a3, 13 kartek, każdy miesiąc z moim zdjęciem z różnych zakątków świata. Dodatkowo na dole mapa świata z wbitą szpilką z miejscem zrobienia zdjęcia :) Prosty i elegancki, jeśli szukasz czegoś do ozdobienia ściany, może się nadać - przeważa Islandia, ale jest też trochę tropików :D

Przejdź do sklepu

Na razie to tyle - nie chciałem zapychać sklepu na siłę, wolę dać mało, ale fajnych, sprawdzonych przeze mnie rzeczy. Jeśli szukasz pomysłu na święta - może znajdziesz go tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak nie wypali, najwyżej u mnie w rodzinie pod choinkę każdy dostanie po kalendarzu ( )

Tyle Mirki! Czołem!

#zwtravel
zbigniew-wu - Czołem, Mirki!

W końcu zrealizowałem pomysł, który zaświtał mi w gło...

źródło: comment_J6XKKQbIf1NP3fBHxswxEoqHrzYjqFBT.jpg

Pobierz
  • 7