Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? ostatnio na tym portalu to jest #!$%@? dramat. Ciągłe i masowe jechanie po Katolikach, wierze, kościele i wszystkim co jest powiązane z Bogiem. Jestem na tym portalu od ponad 7 lat, ale takiego wysrywu gówna przez 13 latków jeszcze nie widziałem, bo kto inny ma czas na codziennie robienie spamu i wywyższanie się na hehe oświeconych, bo zobaczyli kilka memów w Internecie. Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy teologicznej czy historii religii. Jesteście zakałą tego portalu i nie mogę się doczekać aż wrócicie do szkoły, a rodzice Was wyślą na korepetycje z angielskiego i nie będziecie mieli czasu na codzienne plucie na innych, tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@? i nie muszą nikogo obrażać, ani udowadniać innym jacy to oni są głupi. Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim #!$%@? niedorozwojem. #bekazkatoli #gimboateizm #przemyslenia #gorzkiezale #ateizm #religia
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Valg:

Jak rozumiem chcecie ograniczenia udziału Kościoła w życiu społecznym i politycznym. Tylko taka postawa ma się do ateizmu jak garbaty do ściany. To się nazywa antyklerykalizm. Skoro nie rozróżniacie tych dwóch pojęć to jesteście na poziomie gimboteistów.


No właśnie mam wrażenie, że ty może pojęcia rozróżniasz, ale jak na złość... grupujesz je ze sobą. Antyklerykalizm nie ma nic wspólnego z wiarą. Antyklerykałem może być ateista, agnostyk, buddysta czy katolik.
  • Odpowiedz
dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@? i nie muszą nikogo obrażać, ani udowadniać innym jacy to oni są głupi


@maszjo: Czyli katolicy mogą być faworyzowani przez państwo, #!$%@?ć dzwonami, pochodami, stawiać kapiczki, wieszać krzyże, a jesli mi się to nie podoba to według ciebie jako dorosły człowiek powinienem siedzieć cicho i się nie odzywać?
To jest jak z sąsiadem który pali na klatce,
  • Odpowiedz
@maszjo bo religia to nie wiedzą, religia to zabobon. Wszyscy współcześni wierzący są na poziomie kunta-kinte (z pewnego filmu co nazwy nie pamiętam) który znajduje butelkę po coli, która spadła z helikoptera i który uważa że spadła od bogów. Cała wioska potem w to wierzyła bo nie umieli tego racjonalnie na swój sposób wytłumaczyć. Tym jest właśnie religia. Ludzie nie mający celu w życiu, własnej moralności stwarzają bożka. Dupa, bożka wymyśla
  • Odpowiedz
@maszjo: Widzę że jesteś nowy w vipok.ru, przecież to tutaj lży się i bezcześci św. Jana Pawła II, jest dużo zdjęć i filmów podpisanych przez Wykop.pl obrażających Papieża Polaka w sposób o wiele bardziej wulgarny niż czynili to ateiści i skrajna lewica na czele z Palikotem i Urbanem.
  • Odpowiedz
Mam #!$%@? na boga i katoli dopóki się nie obudzę i okazuje się, że znowu jakieś święto z dupy, sklepy pozamykane, gospodarka przyhamowana. A potem płaku płaku gonimy zachód ale ciągle #!$%@? nam w podskokach, dlaczego tak jest?
  • Odpowiedz