Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? ostatnio na tym portalu to jest #!$%@? dramat. Ciągłe i masowe jechanie po Katolikach, wierze, kościele i wszystkim co jest powiązane z Bogiem. Jestem na tym portalu od ponad 7 lat, ale takiego wysrywu gówna przez 13 latków jeszcze nie widziałem, bo kto inny ma czas na codziennie robienie spamu i wywyższanie się na hehe oświeconych, bo zobaczyli kilka memów w Internecie. Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy teologicznej czy historii religii. Jesteście zakałą tego portalu i nie mogę się doczekać aż wrócicie do szkoły, a rodzice Was wyślą na korepetycje z angielskiego i nie będziecie mieli czasu na codzienne plucie na innych, tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@? i nie muszą nikogo obrażać, ani udowadniać innym jacy to oni są głupi. Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim #!$%@? niedorozwojem. #bekazkatoli #gimboateizm #przemyslenia #gorzkiezale #ateizm #religia
  • 276
  • Odpowiedz
@maszjo znając życie gdybyś spotkał te osoby na ulicy to by się jeszcze mogły podać za katolików. Prawdziwi ateiści mają często dużo szacunku do religii, mimo że nie są wierzący. Przykładowo prof. Wolniewicz.
  • Odpowiedz
  • 0
@maszjo: jechanie jest, bo obecna władza stara się wpychać propagande religijną gdzie się tylko da i na siłę katechizować ludzi.

tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@?


Fajnie, jakby wierzący też mieli na mnie #!$%@? i nie narzucali mi swoich wierzeń.
  • Odpowiedz
@Northrop_Grummann: tępił to ciebie twój stary jak byłeś mały dlatego masz teraz taki mały móżdżek i wydaje ci się, że wszystko wiesz


Ehe, a potem dziwię ie i oburzenie jak katoli cisną i ich hipokryzję. Gdybyśmy tylko znali źródło problemu, hmmm...
  • Odpowiedz
@maszjo: prawda jest taka że przekupione trolle znalazły sposób by #!$%@?ć drugi obóz, zrobiło się coś z tego jak neuropy i 4konserwy jedni drugich szkalują.
Podpowiem ci co zrobić, #!$%@? te tagi na czrnolisto i będziesz miał czyściutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Infrass sam jestem ateista raczej centrum. #!$%@? mnie lewacka nagonka na katolikow tak samo jak prawacka na ateistow. A do tego zawsze bede wolal rano zostac obudzonym przez koscielny dzwon niz nawolywanie imama do zaplodnienia kozy. Wiec wole katolicyzm w takiej postaci jak jest jako opozycje dla gownoreligii ze wschodu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Protector:

Propaganda

1. rozpowszechnianie czegoś przez przedstawianie tego w korzystnym świetle;
2. sterowanie poglądami ludzi w celu pozyskania zwolenników, wpajanie pożądanych przekonań;# manipulowanie;
3. zespół osób, który manipuluje w ten sposób ludźmi

@Shatter ta definicja propagandy brzmi jak religia, nie sądzisz? :>
  • Odpowiedz