Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? ostatnio na tym portalu to jest #!$%@? dramat. Ciągłe i masowe jechanie po Katolikach, wierze, kościele i wszystkim co jest powiązane z Bogiem. Jestem na tym portalu od ponad 7 lat, ale takiego wysrywu gówna przez 13 latków jeszcze nie widziałem, bo kto inny ma czas na codziennie robienie spamu i wywyższanie się na hehe oświeconych, bo zobaczyli kilka memów w Internecie. Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy teologicznej czy historii religii. Jesteście zakałą tego portalu i nie mogę się doczekać aż wrócicie do szkoły, a rodzice Was wyślą na korepetycje z angielskiego i nie będziecie mieli czasu na codzienne plucie na innych, tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@? i nie muszą nikogo obrażać, ani udowadniać innym jacy to oni są głupi. Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim #!$%@? niedorozwojem. #bekazkatoli #gimboateizm #przemyslenia #gorzkiezale #ateizm #religia
  • 276
  • Odpowiedz
i nie mogę się doczekać aż wrócicie do szkoły


Chyba wielu się we wrześniu zaskoczy, że jednak wyzywanie od 13latków czy innych gimnazjalistów nie ma pokrycia w realu.
  • Odpowiedz
@maszjo: co pan zrobisz, nic pan nie zrobisz. Lepiej się zdystansuj i doceń trolling. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nikogo do niczego nie zmusisz, nikogo nie przekonasz, nikomu nie dasz bana.
  • Odpowiedz
@Northrop_Grummann: fizyka, chemia, matematyka, to jest prawdziwa nauka XD Nie to co nikomu niepotrzebna filozofia, przecież to stek bezsensownych bzdur, ja wiem najlepiej, przecież kolega na wykop peel się ze mną zgadza, ze buk nie istnieje, bo przecież go nie widać, poza tym jak można siedzieć na chmurze, to się kłoci z zasadami fizyki XD idź stąd pajacu
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: dzisiaj mam wolne, naciski rodziny na jakies sluby, chrzty, mieszanie sie kosciola w polityke. Ot takie pierwsze z brzegu. Przymuszanie za mlodego do chodzenia do kosciola czy na religie. Ze o tym co wyglaszano na tej religi nie wspomne. Specjalne ulgi dla kosciola.

To jest tak normalne w naszym kraju ze malo kto to juz zauwaza.
  • Odpowiedz