Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? ostatnio na tym portalu to jest #!$%@? dramat. Ciągłe i masowe jechanie po Katolikach, wierze, kościele i wszystkim co jest powiązane z Bogiem. Jestem na tym portalu od ponad 7 lat, ale takiego wysrywu gówna przez 13 latków jeszcze nie widziałem, bo kto inny ma czas na codziennie robienie spamu i wywyższanie się na hehe oświeconych, bo zobaczyli kilka memów w Internecie. Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy teologicznej czy historii religii. Jesteście zakałą tego portalu i nie mogę się doczekać aż wrócicie do szkoły, a rodzice Was wyślą na korepetycje z angielskiego i nie będziecie mieli czasu na codzienne plucie na innych, tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@? i nie muszą nikogo obrażać, ani udowadniać innym jacy to oni są głupi. Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim #!$%@? niedorozwojem. #bekazkatoli #gimboateizm #przemyslenia #gorzkiezale #ateizm #religia
  • 276
  • Odpowiedz
@maszjo: a skąd wiesz jakie jest moje podejście do tematu? tak samo gardzę takimi co całe dnie tylko obrażają to, że ktoś jest wierzący, i tak samo takimi katolikami, którzy obrażają innych
  • Odpowiedz
@maszjo: Muszę Cię zmartwić. To są w większości normalne wykopki 18+. Niestety, ewolucja musi zrobić swoje i część osób wychwalających LGBT, aborcję, socjaldemokrację, musi przepracować na własnej skórze te ideologie i zmierzyć się ze skutkami swoich decyzji. Jedynym wyjściem jest zmiana samego siebie
  • Odpowiedz
@maszjo:

tępił to ciebie twój stary jak byłeś mały dlatego masz teraz taki mały móżdżek i wydaje ci się, że wszystko wiesz


To jest ta słynna katolicka miłość do bliźniego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maszjo: O nie, ludzie zorientowali się, że układanie całego swojego życia pod jakichś irracjonalnych bogów jest skrajnie głupie i MÓWIĄ O TYM, CO TERAZZZZ
  • Odpowiedz
@maszjo: Co innego gdy chcesz układać pod to życie swoje, swojej rodziny czy całego państwa. Wiara i kościół #!$%@?ą się bez pozwolenia w moje życie w LAICKIM z założenia kraju. Gdybyście tego nie robili to by ludzie mieli na was #!$%@? i uważali po prostu za zabawnych i niegroźnych.

  • Odpowiedz
@maszjo: to nie wszystko, teraz dochodzą jeszcze karyńskie łańcuszki rodem z karyniastych facebooków typu:
- Zobacz jak umrzesz
- Kto będzie twoim mężem
- Ile dzieci będziesz miał.

Wczoraj czy przedwczoraj zobaczyłem też, że zaczyna się opluwać rodziny.
Był mem, że jak się nie ma pomysłu na życie to czerwony przycisk z napisem "dziecko".
Ciekawe czy gówniarz przez chwile pomyślał, że on też ma rodziców?
Myślę, że na wykopie powstała moda
  • Odpowiedz
@maszjo: w ogóle argument per "jesteście dziećmi" od kogoś kto traktuje bajki i legendy na serio i wierzy w magię i jakieś siły paranormalne jest komiczny. Dzieci wierzące w boga spoko, o jakie ładne idą do komunii, jakieś pielgrzymki czy sypanie kwiatków po ulicach. Niewierzące i racjonalne? UUUUUU co za nieznośne buntowniki, złe i chamskie, jak tak można się obnosić z niewiarą XD
  • Odpowiedz
@maszjo: Jakby nie PiS tfu który tutaj robi z Polski Chrystusa Europy, zaraz wszystkiego zakaże bo ksiądz tak powie i jeszcze kolejne miliony rydzowi prześle to ja bym nawet nie wiedział że istnieje taki tag, bym sobie żył spokojnie ale teraz to przesada w tym kraju się dzieje i masz wyjaśnienie tej aktywności
  • Odpowiedz
@maszjo Typowy katolik. Nie wierzysz? Na pewno masz 13 lat xD
Tak trudno zrozimieć, że nie każdy wierzy w bajki? To jest naprawdę dla was takie oburzające, że istnieją ateiści i mają prawo głosić swoje poglądy tak jak wy?
  • Odpowiedz
Ciągłe i masowe jechanie po Katolikach, wierze, kościele i wszystkim co jest powiązane z Bogiem


@maszjo: > Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim #!$%@? niedorozwojem.

@maszjo: od lat wykop sra na osoby nieheteroseksualne, transseksualne, ba nawet jak ktos lubi kreskowki japonskie to jest na celowniku.
ALE ŁOLABOGA DO RELIGII SIE PRZYCZEPILI
Masz przykłady tego obrażania? Nie wiem, moze moja czarna mi je ukrywa ale oprocz lekkich smieszkow to nie
  • Odpowiedz