Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? ostatnio na tym portalu to jest #!$%@? dramat. Ciągłe i masowe jechanie po Katolikach, wierze, kościele i wszystkim co jest powiązane z Bogiem. Jestem na tym portalu od ponad 7 lat, ale takiego wysrywu gówna przez 13 latków jeszcze nie widziałem, bo kto inny ma czas na codziennie robienie spamu i wywyższanie się na hehe oświeconych, bo zobaczyli kilka memów w Internecie. Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy teologicznej czy historii religii. Jesteście zakałą tego portalu i nie mogę się doczekać aż wrócicie do szkoły, a rodzice Was wyślą na korepetycje z angielskiego i nie będziecie mieli czasu na codzienne plucie na innych, tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@? i nie muszą nikogo obrażać, ani udowadniać innym jacy to oni są głupi. Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim #!$%@? niedorozwojem. #bekazkatoli #gimboateizm #przemyslenia #gorzkiezale #ateizm #religia
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maszjo: poziom spada na ryj w ciagu ostatnich lat. Pamietam moje początki tutaj, kiedy wchodziłem na wykop, żeby poszerzyć swoją wiedzę, dowiedzieć się czegoś ciekawego i przeczytac jaka wiedza dysponują komentujący
  • Odpowiedz
@maszjo: Sorry kolego, ale dopiero się obudziłeś, bo Twoim poglądom się obrywa? Na tym portalu od dawna ludzie jada po lewakach, pedałach, lesbach, czarnych, żółtych, żydach, ruskich, niemcach i długo jeszcze by wymieniać. Szambo było od dawna
  • Odpowiedz
Chyba wielu się we wrześniu zaskoczy, że jednak wyzywanie od 13latków czy innych gimnazjalistów nie ma pokrycia w realu.


@Infrass: niektórzy nigdy nie dorastają. Ja jestem akurat stary koń i kompletnie mnie nie interesuje co kto wyznaje. Dodatkowo nie muszę nikomu oświadczać że jestem lepszy bo nie chodzę do kościoła
  • Odpowiedz
@maszjo Potwierdzam. Teologia wykopów to dramat. Ostatnio jedna różowa twierdziła, że zbawienie kupuje się uczynakami, a jak powszechnie wiadomo herezja pelagiańska została potępiona jeszcze za czasów Ojców Kościoła. Jak tak sobie to oglądam, to często te ich wpisy są na temat własnego wymyślonego Boga, który jest potem triumfalnie obalony, a to zaś zawsze przynosi mi na myśl rozważania św. Augustyna na temat swoich wyobrażeń Boga.
  • Odpowiedz
Dajcie spokój. Niech sobie każdy wierzy w co chce... Z drugiej strony nie ma sensu też triggerować się jakimiś obrazkami gdzie ktoś obraża wiarę katolicką czy innego prawosławnego. Internet to internet ale od nadmiernego spinania się można zachorować na serduszko :v
  • Odpowiedz