Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? ostatnio na tym portalu to jest #!$%@? dramat. Ciągłe i masowe jechanie po Katolikach, wierze, kościele i wszystkim co jest powiązane z Bogiem. Jestem na tym portalu od ponad 7 lat, ale takiego wysrywu gówna przez 13 latków jeszcze nie widziałem, bo kto inny ma czas na codziennie robienie spamu i wywyższanie się na hehe oświeconych, bo zobaczyli kilka memów w Internecie. Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy teologicznej czy historii religii. Jesteście zakałą tego portalu i nie mogę się doczekać aż wrócicie do szkoły, a rodzice Was wyślą na korepetycje z angielskiego i nie będziecie mieli czasu na codzienne plucie na innych, tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@? i nie muszą nikogo obrażać, ani udowadniać innym jacy to oni są głupi. Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim #!$%@? niedorozwojem. #bekazkatoli #gimboateizm #przemyslenia #gorzkiezale #ateizm #religia
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poziom krytyki chrześcijaństwa

@Brzytwa_Ockhama: XDDDDDDDDDDDDD ty jesteś niepoważny człowieku - po co dawać więcej atencji i "poziomu" do dyskusji z ludźmi, którzy uprawiają czary nad waflami mówiąc, że to krew i ludzkie ciało? Nie ma innego poziomu krytyki chrześcijaństwa bo to XD czarodzieje
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maszjo: taki dorosły i poważny, a na wykop wchodzi :)
Nie każdy wierzy w bajki, a poza tym wzrost laicyzacji kraju to kolejna sprawa, co raz mniej młodych wierzy w te brednie o zombie z krzyza
  • Odpowiedz
dlaczego komukolwiek chcesz odbierać prawo do działalności politycznej, (...) skoro każdy inny podmiot może działać na tej scenie, bo prawo mu gwarantuje to, to Kościół też może i elo


@maszjo: to niech założy partię polityczną, a nie knuje z tylnego siedzenia i to jeszcze za ukradzione od obywateli pieniądze. To się nazywa korupcja.
  • Odpowiedz
fizyka, chemia, matematyka, to jest prawdziwa nauka XD Nie to co nikomu niepotrzebna filozofia

@maszjo: szkoda tylko, że zorganizowane religie to nie są filozofie, a ideologie. Ideologie są szkodliwe i dobrze je tępić.
Tzw. "gimboateizm" być może nie jest wysokich lotów ale skutecznie łamie tabu.
Skoro coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie będziecie mieli czasu na codzienne plucie na innych, tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@? i nie muszą nikogo obrażać,


@maszjo: przestańcie się wpieprzać w życie innych to będą mieli #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 1
@maszjo będąc dorosłym mam mieć #!$%@? na to że jakaś sekta rządzi moim krajem? że przez swoją starożytna książkę z bajkami ustawiają prawa które nie mają pokrycia z nowoczesną rzeczywistością?
  • Odpowiedz
  • 5
Najbardziej bawi Mirkomodlitwa, wszechmogąca bozia z nami mirkuje i czyta nasze wpisy żeby jedna urodziła zdrowe dziecko a drugi wyszedł z przegrywu. Akceptowanie czegoś takiego jest sprowadzeniem Religi do poziomu szamba i kpiny a potem szok dlaczego tak dużo ludzi robi sobie z was jaja xD @maszjo
  • Odpowiedz
Chyba wielu się we wrześniu zaskoczy, że jednak wyzywanie od 13latków czy innych gimnazjalistów nie ma pokrycia w real


@Infrass: typowa taktyka leśnego dziada, umniejszanie komuś ze względu na wiek
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele @Infrass Jak rozumiem chcecie ograniczenia udziału Kościoła w życiu społecznym i politycznym. Tylko taka postawa ma się do ateizmu jak garbaty do ściany. To się nazywa antyklerykalizm. Skoro nie rozróżniacie tych dwóch pojęć to jesteście na poziomie gimboteistów.

  • Odpowiedz