Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? ostatnio na tym portalu to jest #!$%@? dramat. Ciągłe i masowe jechanie po Katolikach, wierze, kościele i wszystkim co jest powiązane z Bogiem. Jestem na tym portalu od ponad 7 lat, ale takiego wysrywu gówna przez 13 latków jeszcze nie widziałem, bo kto inny ma czas na codziennie robienie spamu i wywyższanie się na hehe oświeconych, bo zobaczyli kilka memów w Internecie. Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy teologicznej czy historii religii. Jesteście zakałą tego portalu i nie mogę się doczekać aż wrócicie do szkoły, a rodzice Was wyślą na korepetycje z angielskiego i nie będziecie mieli czasu na codzienne plucie na innych, tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@? i nie muszą nikogo obrażać, ani udowadniać innym jacy to oni są głupi. Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim #!$%@? niedorozwojem. #bekazkatoli #gimboateizm #przemyslenia #gorzkiezale #ateizm #religia
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Protector: XD Gościu, mi moje finanse nie przeszkadzają i zajmuję się tym co mi się podoba. W dupie mam też to, się zarabiasz więcej niż programiści 15k. Twój wiek też jest bez znaczenia. Kościół nie jest nic nie znaczący skoro wpływa na politykę państwa
  • Odpowiedz
@maszjo: wspomniałem pod jednym postem wczoraj, że trwa tu jakaś homopropaganda albo niech założą sobie swój branżowy portal o gejostwie pedofilii i innych interesujących ich rzeczach (w tym również księżach pedofilach) bo to bez wątpienia temat który najbardziej ich kręci. A druga opcja niech zamienią wykop na "wykop gliny" i homosie będą swoje chore fantazje mogli tu uskuteczniać w swoim hermetycznym lewackim gronie.
  • Odpowiedz
@Protector:
Propaganda

1. rozpowszechnianie czegoś przez przedstawianie tego w korzystnym świetle;

2. sterowanie poglądami ludzi w celu pozyskania zwolenników, wpajanie pożądanych przekonań; manipulowanie;

3. zespół osób, który manipuluje w ten
  • Odpowiedz
@maszjo: mylisz sie z tym ze to 13 latkowie piszacy wysrywy. To jest zorganizowana akcja majaca na celu podkopanie fundamentu na ktorym stoi nasze panstwo. Zauwaz ze to nie jest pojedynczy wpis. Tutaj ludzie porobili bordo i regularnie i metodycznie pisza rzeczy ktore osoby nie majace solidnie ugruntowanego swiatopogladu lapia. Tak sie tworzy postawy w tym przypadku wobec wiary i katolikow. Kiedys sie #!$%@? do zolnierzy WP.
  • Odpowiedz
Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy teologicznej czy historii religii.


@maszjo: Historia zabobonów poważna rzecz. Bo nabijać się z Gwiezdnych Wojen może tylko ten kto ogarnął wszystkie książki komiksy i filmy.

tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@? i nie muszą nikogo obrażać, ani udowadniać innym jacy to oni są
  • Odpowiedz