Może wszyscy przestańmy płacić podatki. A jak ktoś będzie chciał przejechać przez most, to myto niech płaci temu, kto most zbudował, a jak będzie chciał, żeby ktoś nie napadł w drodze, to niech bierze ze sobą straż przyboczną, którą opłaci ze swojej sakwy.
@editores: rzadko się z tobą zgadzam ale tu jestem zgodny, jak mają iść podatki moje między innymi na takie gówniane benefity typu 800+ które nie dość że nie działają a po drugie windują inflację to popieram tych średniowieczniaków
@yannikto: twoje podatki idą na sportowców którzy z gołą dupą pojechali na igrzyska ale za to pieniądze znalazły się dla starych dziadów, limuzyny i przeloty. Nie chcesz płacić podatków? Chcesz odmówić dziadkom wycieczek VIP? xD
Jak ktoś sprzedaje żarcie bez paragonu, to już jest znak, że to żarcie jest podejrzane. Już wykopki zapomniały o akcji z rynku niedaleko Tarnobrzegu gdzie sobie taki handelek uprawiano?
@jakubz: że nie żyjemy w bantustanie i handel jest opodatkowany, a jak ktoś tego nie chce robić, to znaczy, że stanowi potencjalne niebezpieczeństwo bo np. nie spełnia norm sanitarnych, higienicznych albo żywnościowych, ewentualnie w inny sposób łamie normy (np. sprzedając podróbki). Ktoś zawsze traci.
@Byter : a zadałeś sobie pytanie, dlaczego społeczeństwo tak alergicznie reaguje na wszelkiego rodzaju inspektorów i innych funkcjonariuszy naszego opresyjnego państwa? I czy przypadkiem nie z powodu właśnie tej opresyjności i pazerności? Przecież im wiecznie mało.
Komentarze (151)
najlepsze
https://tvn24.pl/poznan/sami-zbudowali-most-odpowiedza-za-samowole-budowlana-ra552537-ls3304317
Komentarz usunięty przez moderatora
źródło: latest
PobierzZarzuty dla małżeństwa, zatrucie i śmierć po zjedzeniu galarety z targowiska
Wykopki: hurrdurr oszust nie płaci podatków, p----------ć go do skarbówki, napiętnować w internetach
Janusze biznesu przegoniły kontrolera skarbowego
Wykopki: brawo, ebać fiskusa, małpy razem silne
Wykop w pigułce
Ewenement w skali narodu.