Wpis z mikrobloga

Co byście wybrali? Wybór pośród aut ze sportową sylwetką, oczekuję też możliwie komfortowej jazdy codziennej oraz fajnie gdyby był mocniejszy silnik:
Audi A3 S-line 1.5 (brakuje kasy na s3)
Golf GTI/GTI clubsport
Cupra formentor nowa widzę 1.5 lub 2.0 diesel, stara 2.0 benzyna 4x4
#motoryzacja #samochody #audi #volkswagen #vw #golfgti #cupra #golf8 #formentor
zdenko - Co byście wybrali? Wybór pośród aut ze sportową sylwetką, oczekuję też możli...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdenko formentor ale 2.0 bo 1.5 tylko jeśli ze sportowego charakteru zależy ci tylko na wyglądzie. I jeszcze stary formentor. Linie nowego są zbyt łagodne
  • Odpowiedz
  • 0
@Sztoja formentor spoko stary, tylko trochę szkoda, że biorąc 2.0 w moim budżecie też będzie golas, na jakieś większe rabaty też nie mam co liczyć
  • Odpowiedz
@zdenko: Kup nówkę (jeśli gdzie się jeszcze stock zachował) albo 1/2 roczną używkę hyundai i30N. Da ci więcej zabawy niż nijaki golf. Gwarancja no limit na 5 lat więc stresu nie ma.

Jak stać cię na golfa GTI to nawet nie interesuj się słabszymi autami, bo to jest przepaść w osiągach
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod nie ma nowej, albo bardzo słabo dostępna :( nawet kiedyś myślałem o velosterze z USA a chce kupić nowe auto. I30n fajna furka. Szkoda.
  • Odpowiedz
@zdenko: Golf nie. Albo A3, albo nowy formentor, choć szkoda trochę tego 1.5
Ale mój brat ma i sobie chwali ogólnie, ja mam ten sam silnik w Kamiqu - daje radę ale to nie to. Choć w tym limicie cenowym nie wiem czy coś lepszego ogarniesz. Osobiście szedłbym w formentora
  • Odpowiedz