Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? ostatnio na tym portalu to jest #!$%@? dramat. Ciągłe i masowe jechanie po Katolikach, wierze, kościele i wszystkim co jest powiązane z Bogiem. Jestem na tym portalu od ponad 7 lat, ale takiego wysrywu gówna przez 13 latków jeszcze nie widziałem, bo kto inny ma czas na codziennie robienie spamu i wywyższanie się na hehe oświeconych, bo zobaczyli kilka memów w Internecie. Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy teologicznej czy historii religii. Jesteście zakałą tego portalu i nie mogę się doczekać aż wrócicie do szkoły, a rodzice Was wyślą na korepetycje z angielskiego i nie będziecie mieli czasu na codzienne plucie na innych, tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@? i nie muszą nikogo obrażać, ani udowadniać innym jacy to oni są głupi. Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim #!$%@? niedorozwojem. #bekazkatoli #gimboateizm #przemyslenia #gorzkiezale #ateizm #religia
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maszjo: Prezentujesz typową reakcję gościa, który ma zero argumentów w dyskusji, ale duma mu nie pozwolić się przyznać do błędu, albo za wszelką cenę będziesz bronił swoich racji, bo boisz się że wyjdzie na to że przez wiele lat dałeś się ogłupiać i manipulować przez religię. To ty jedyne co robisz to wyśmiewasz i wyzywasz ludzi niewierzących.
  • Odpowiedz
wcale bo aktualnie nie ma to zadnego wplywu na moje życie, specjalnego podatku na kościół nie ma, gdybym osobno do wszystkiego doplacal z 2% wtedy mógł bym się przejmowac a jak pis chce przekupic kler aby pomogli im wygrac, ich sprawa suweren wygral, ja na nich nie glosowalem za rok wybory zobaczymy jak suweren wybierze


@Sweet_acc_pr0sa: LOL
  • Odpowiedz
@maszjo Przecież to prawda, zmasowane wysrywy które są głównie tworzone żeby naklepac sobie plusów bo to gorący temat na wykopie.

#!$%@? gównosciek, to samo jak z zakazem handlu. Część pisze serio a reszta klepie pierdoły bo plusy że niby im rury pękają jak szwy na dupie w jeansach.
  • Odpowiedz
@maszjo: Czyli rozumiem, że prucie się na tych, którzy mają coś przeciwko wierze jest już takie dojrzałe? To jest internet, ludzie piszą i #!$%@?ą co im się podoba o czym im się podoba i kiedy im się podoba. Tematy religia czy polityka zawsze wzbudzają zainteresowanie i emocje, stąd tego nigdy nie brakuje. Jak nie pojmujesz tego konceptu to odinstaluj internet. Prawym klikasz na internet, usuń, potem kosz opróżnij. I potem
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Jeden wpis o gimboateistach i ich śmiesznym tagu i już jaka krzywda im się dzieje. Ale jak codziennie dodają po kilkadziesiąt wpisów, głupich memów, znalezisk na jeden temat to już wszystko w porządku. Dlatego ja wychodzę z założenia, że nie ma sensu z nimi dyskutować. Z normalnymi ateistami można, z nimi nie warto.
  • Odpowiedz
@maszjo wbijaj komuś do głowy od urodzenia jakieś bzdury bez jego zgody i zabraniaj mu ich potem krytykować. Jeśli wysryw gimboateistów obrzydza wam wchodzenie na ten portal to znaczy, że warto. To nadal nie są tak brzydkie rzeczy jakich dopuszczali się katolicy krzewiąc swoje poglądy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@maszjo: skoro jesteś prawdziwym katolikiem i masz w dupie ateistów i nie musisz nikomu nic udowadniać to dlaczego tworzysz jakiś wpis i o tym pierdzielisz zamiast wrzucić to na czarną? Kto tutaj zachowuje się jak gimnazjalista xD Prawdziwy ateista i prawdziwy katolik daje tag na czarną i ma w dupie to co się dzieje na wykopie w tej kwestii. Kato-bojówki nigdy mnie nie przestaną zaskakiwać
  • Odpowiedz
@Protector da mi to, że może kilka osób się ogarnie i zrozumie, że każdy ma w dupie to czy wierzysz w pambuka, latającego potwora spaghetti czy w coś jeszcze innego, ale mieszanie się kościoła do polityki to rzecz niedopuszczalna.
  • Odpowiedz