Wpis z mikrobloga

@tusk: mam zawsze potworny problem z tą paczką bo kompletnie nie wiem co o tym myśleć i dla mnie argumenty obu stron brzmią bardzo sensownie. Natomiast chyba koniec końców bym się przychylił do tego że paczka byłaby ok, może z odrobinie lepszą zawartością (no blagam, nie wrzucanie tam pietruszki) ale za to z bardzo ladnym i estetycznym wykonaniem. Wtedy bym śmiechnął i bym sobie gdzieś to odłożył jako super pamiątkę.
Plus bronię go ze swojej perspektywy, gdzie mnie ta paczka bardziej by śmieszyła niż żaliła że "mało i byle co"


@miesnakrowa: () a ja nie wiem ile idzie powtarzać, że paczka totalnie bez wyczucia. Gdyby autor dorzucił czekoladę, albo jakiś #!$%@? kubek, cokolwiek, co nie byłoby elementem "żarciku", byłoby już znośniej. NIE CHODZI o wartość paczki, bo bywały tańsze i bardzo świetnie wykonane. Żeby to chociaż wymagało
@tusk: ta #!$%@? paczka to jeden z dowodow absolutnego spolecznego #!$%@? duzej czesci wykopków. Czyli zupelnej niezdolnosci oceny jakie zachowania sa wlasciwe i kiedy. Sa zachowania ktore sa calkiem ok wobec bliskich kumpli ktore zupelnie nie przystoja wobec ludzi obcycych. Sam mam np kumpli ktorym moglbym dac czarnego dildosa na urodziny z karteczka "wiem ze lubisz czarne penisy pedale, to najlepszego" i bysmy sie razem z tego smiali dodatkowo obrzucajac sie
@tusk: mam zawsze potworny problem z tą paczką bo kompletnie nie wiem co o tym myśleć i dla mnie argumenty obu stron brzmią bardzo sensownie. Natomiast chyba koniec końców bym się przychylił do tego że paczka byłaby ok, może z odrobinie lepszą zawartością (no blagam, nie wrzucanie tam pietruszki) ale za to z bardzo ladnym i estetycznym wykonaniem. Wtedy bym śmiechnął i bym sobie gdzieś to odłożył jako super pamiątkę.


@