Wpis z mikrobloga

@tusk: Dobry zestaw na rabunek. Najesz się. napijesz i jest jeszcze czym uciec! Broń trzeba załatwić na własną rękę, ale nie można wszystkiego dostać od razu.
ta #!$%@? paczka to jeden z dowodow absolutnego spolecznego #!$%@? duzej czesci wykopków. Czyli zupelnej niezdolnosci oceny jakie zachowania sa wlasciwe i kiedy. Sa zachowania ktore sa calkiem ok wobec bliskich kumpli ktore zupelnie nie przystoja wobec ludzi obcycych. Sam mam np kumpli ktorym moglbym dac czarnego dildosa na urodziny z karteczka "wiem ze lubisz czarne penisy pedale, to najlepszego" i bysmy sie razem z tego smiali dodatkowo obrzucajac sie wyzwiskami (
@wojtas_mks: to jest zabawa spoleczna. W ktorej sie bawi X ludzi. Ktorzy chca byc dla siebie mili i zrobic drugiej osobie cos fajnego. Nie ma znaczenia czy jest to portal ze smiesznymi obrazkami czy klub londynskich gentlemanow. reguly spoleczne obowiazuja. autor wysrał sie na druga osobe i uwaza ze to zabawne. to moze ja podejde do Ciebie na ulicy, zdziele Cie w dziasło, krzykne "prank" i bede sie dziwił ze nie
@Klepajro: Oczywiście, że wiem. Nie jestem ograniczony i lubię dzieła kultury z wielu krajów. A nie tylko Europa i kraje anglosaskie. Dlaczego lubienie czegoś z Japonii ma czynić mnie gorszym?
@wojtas_mks: ile czasu zajmuje wyjscie na zakupy do osiedlowej zabki? ostentacyjnie sprezentowac komuś GÓWNO i faktycznie wprost komuś powiedziec - to teraz sie nim wymaż? wspóżycie spoleczne polega na tym ze sie prezent polega na tym zeby komus bylo milo. dajesz komus cos zeby zrobic mu przyjemnosc, a nie zeby samemu sobie robic radoche. jak Ty tego nie rozumiesz to sorry.