Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu
https://www.wykop.pl/wpis/32720509


Dojechaliśmy przed pierwszą do #bialapodlaska . Oczywiście nie obyło się bez małych przygód jak to że prawie zabrakło wachy na S8 xD (chyba najdłuższy odcinek ekspresowki bez stacji), kolega zgubił szkiełko od halogena. Myślałem że po 530 km i 8 godzinach siedzenia w biurze będzie gorzej ale tyłek nie boli od siedzenia :) kręgosłup ani kark od wiatru nie boli, jak niektórzy straszyli, więc nie jest źle :)
Dziś od 8.00 jesteśmy na nogach, zaraz pakujemy się na #motocykle i wjeżdżamy na #bialorus. Chcemy dziś dojechać do granicy rosyjskiej czyli jakieś 600 km. Noclegu będziemy szukać na miejscu w jakimś hotelu albo booking.
#mistrzostwaswiata2018 #jedziemynamecz #rosja2018 #polska #senegal #mecz #moskwa
Pobierz
źródło: comment_oqFI7bxCX7htPfFdhn3FEGxukwoI4M6g.jpg
  • 36
te obecne junaki to nie mają dużo wspólnego z "tamtymi" junakami, na moto do nauki bierz używaną hondę/yamahę


@reev: poczytaj, gdzie robią Junaka RS.... ( ͡° ͜ʖ ͡°) uważaj, możesz się zdziwić... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a używki nie chcę, bo się nieznam na motorach i nie zamierzam kupić gruza, do którego na start dołożę 1\3 wartości. Junaka RS po jednym, dwóch sezonach
@Zielony34:

urzekło mnie BMW F650\650GS


W sensie ten jednocylindrowy? Bardzo fajny silnik tam jest. Szkoda, że Yamaha nie potrafiła wyprodukować niczego równie dobrego i singiel z mojego XT660 do pięt mu nie dorasta.
@Pantokrator: tak, dokładnie ten. Widzę, że GS na wtrysku chodzi w podobnych pieniądzach, co ten na gaźniku, ale to zasługa tego, że oba motory są solidne. Strasznie mi się spodobały. Niestety Varadero 1000 jest cholernie drogie, Suzi tak samo. Alternatywą jest właśnie to BMW 650 i chyba bym sobie chciał coś takiego kiedyś sprawić. ten Scraver CS też jest niezły. Urzeka mnie jego stylistyka, bardzo nietypowa.