Wpis z mikrobloga

Przedstawiam moje pierwsze autko za swoje,bez pomocy rodziców i kredytów(lvl 22) ()
Peugeot 407 sw 2.2 HDI Sport 170km z 2008r w full opcji, skóra,duża navi, głośniki JBL itp itd
Autko kupiłem miesiąc temu, zrobiłem nim ponad 3500km i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę, jest niesamowicie wygodny i ma bardzo dobre osiągi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS:Wszyscy się mnie pytają czemu nie kupiłem sobie jakiegoś e46 w tej cenie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #pokazauto #motoryzacja #peugeot #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_rQAn0WEnVqffFnOLCnRfwssbA5Wn8gFB.jpg
  • 200
@Wu70: xD Mam 21 lat i już drugie kombi robię bo jest po prostu zajebiście funkcjonalne, ładuję 10 kompletów sprzętu do nurkowania, 4 osoby i jadę na szkolenie. Przenosiny firmy? Cyk, mała ciężarówka z przyczepką i robię 2 transporty a nie 10. Odwieczna beka z takich jak ty xD
@zelo1234: pojeździj chwilę i zobaczysz jak Ci się wszystko po kolei zacznie #!$%@?ć, elektryka, silnik, więcej elektryki i elektroniki, przerabiałem temat
Akurat ten model mi się nie podoba ale sam mam peżo od 3 lat i potwierdzam że to auta,wdzięczne i bezawaryjne. Leci plusik za ostatnie zdanie i racjonalne myślenie przy zakupie. Jeździsz sobie autem dla mężczyzny a nie zapierdzianym i wieśniackim sebowozem :) Niech Ci jeździ :)
@zelo1234: Serio, niezłym deklem trzeba być, żeby zamiast taniego, wygodnego i bezawaryjnego francuza wybrać stare skatowane audi, bmw czy wieśwagena. Nie wiem skąd ludzie mają takie przekonanie do tych niemców. Dasz więcej za starsze, bardziej zajechane auto z kiepskim wyposażeniem ale za to jest to marka kurła dla bogacza co kupił 15 letnie auto, bo jestem kimś a inne marki to tylko się rozlatują i rdzewieją xD