Wpis z mikrobloga

Ehh wyjdź do ludzi mówili. Zagadaj kasjerkę i bzikaj. Miałem dziś lepszy dzień i dobry humor to mnie poniosło za bardzo i postanowiłem skoczyć do okolicznej żabki w której pracuje taki fajny blond milf ~40lvl. Poprosiłem o beauvillon (takie trochę szczyny ale słyszałem że #rozowepaski to lubią) i poprosiła o dowód bo wyglądam młodo to mnie szatan podkusił i palnąłem że pod tym adresem (z dowodu) będę spożywał to wino i czy by pani nie chciała wpaść na degustację XD Zaśmiała się tylko pod nosem i powiedziała że ma męża. Teraz będę musiał zapier&%$dalać 600m dalej do innego sklepu po bułki bo wstyd jak nie wiem. I tyle przegrać. Co ja sobie myślałem że taki szczypior z bmi 21 wyglądający na 20 lat może spodobać się dojrzałej kobiecie z dużym cycem xd Wracam do piwnicy i chyba czas poszukać jakiegoś nuru żeby oczyścić mózgownicę z głupich pomysłów.

#przegryw #tinder #logikaniebieskichpaskow #wychodzimyzprzegrywu #seks #milf
  • 110
  • 2
do typiary młodszej odemnie


@Scarface83: do młodszej to wg mnie nie ma takiego cringu jak nie wypali a od starszej to czuć takie politowanie, - co ty dzieciaku chciałeś, z czym do ludzi. Na milfa to mam szansę tylko płacąc chyba że zrobię z 20kg czystej masy.
  • 2
pewnie podbiłes mocno jej samoocene


@guguszp: no właśnie z tego jestem zły bo nie raz mam bekę z tych podlotków co pucują do kasjerek a sam na takiego wyszedłem. Jestem przeciwny nabijaniu atencji przypadkowym babom a dołożyłem swoją cegiełkę xd