Wpis z mikrobloga

Przedstawiam moje pierwsze autko za swoje,bez pomocy rodziców i kredytów(lvl 22) ()
Peugeot 407 sw 2.2 HDI Sport 170km z 2008r w full opcji, skóra,duża navi, głośniki JBL itp itd
Autko kupiłem miesiąc temu, zrobiłem nim ponad 3500km i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę, jest niesamowicie wygodny i ma bardzo dobre osiągi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS:Wszyscy się mnie pytają czemu nie kupiłem sobie jakiegoś e46 w tej cenie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #pokazauto #motoryzacja #peugeot #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_rQAn0WEnVqffFnOLCnRfwssbA5Wn8gFB.jpg
  • 200
@zelo1234: mam wersję z silnikiem 2.0 HDi i oprócz nieszczęsnej dwumasy chodził bezproblemowo prawie 3 lata. Ostatnio parę rzeczy zaczęło szwankować i trochę już mnie to denerwuje. Poza tym dokładnie Cię rozumiem bo mi też bryła tego auta w kombiaku bardzo się podoba. Niech Ci służy i szerokości
@zelo1234: Kupilem ojcu takiego 2.0HDI w jasnych skorach i pseudo drewnie od 1 wlasciciela. Dociorane już do 360kkm z jedna jak na razie awaria - 2 wtryski padly po zalaniu baku jakims gownem gdzies na wsi w Polsce D. Wiecej niz naprawa kosztowaly do tej pory filtry i oleje na wymianach :) Tylko on ma jeszcze chromy wokol wlotu powietrza na zderzaku czego u Ciebie nie widze i co uważam za
@sops: Moi współpracownicy tak, jak sobie zastrzegłem przy rozpoczęciu pracy, że nie biorę służbowego telefonu do domu i pracuję od 08:30 do 16:30, po tej godzinie kończę pracę :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@b0b3r: poka linka do tego kabla, może mi do 307 się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pogop: ja kupowałem tutaj, wszystko działa, lexia i peugeot planet
2018 Free Ship Diagbox V7.83 Lexia3 PP2000 Firmware 921815C Lexia 3 V48 PP2000 V25 Lexia-3 PSA XS Evolution OBD2 Diagnostic Tool
https://www.aliexpress.com/item/Newest-Diagbox-V7-76-Lexia3-PP2000-With-Firmware-921815C-Lexia-3-V48-PP2000-V25-Lexia-3/32697318929.html?shortkey=yyQVJBbI&addresstype=600
@zelo1234: 22lvl i kombi? Dramat tego zawodnika dzieje się na naszych oczach


Czemu kombi jest dramatem? Moze ma psa, ktorego nie chce wozic wewnatrz. Kupilem pierwsze kombi w wieku 26 lat, wczesniej coupe, hatche i sedany i nigdy tego samego bledu nie popelnie chyba, ze bedzie mnie stac na daily i auto na Niedziele. Jedyny minus w kombi to od czasu to czasu trzeszczaca roleta bagaznika. Poza tym wiekszosc samochodow wyzszej
@Shatter: No ciekawej analizy dokonałeś, skoro wywnioskowałeś, że gdzieś napisałem, że to jakaś klasa wyższa i szczy dojrzałości.
Kombi jest praktyczniejsze i tyle. Teraz jeżdżę sedanem i życie mi pokazuje na każdym kroku, że był to błąd.