Wpis z mikrobloga

Przedstawiam moje pierwsze autko za swoje,bez pomocy rodziców i kredytów(lvl 22) ()
Peugeot 407 sw 2.2 HDI Sport 170km z 2008r w full opcji, skóra,duża navi, głośniki JBL itp itd
Autko kupiłem miesiąc temu, zrobiłem nim ponad 3500km i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę, jest niesamowicie wygodny i ma bardzo dobre osiągi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS:Wszyscy się mnie pytają czemu nie kupiłem sobie jakiegoś e46 w tej cenie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #pokazauto #motoryzacja #peugeot #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_rQAn0WEnVqffFnOLCnRfwssbA5Wn8gFB.jpg
  • 200
@zelo1234 kurde, 2008 i to jeszcze full.opcja , navi i skóra, i tylko 15k. Za taki zestaw w bolidzie młodzieży wiejskiej to trza dać z pół banki, dlaczego to gówno jest takie tanie? Odpowiedz se szczerze na to pytanie xD
@zelo1234: Też popełniłem ten błąd, co i Ty. Też kupiłem peugeota 407, 2.0 hdi, 2006 rok.
Pierwszy rok użytkowania - na 4 z plusem.
Ostatnie miesiące - to jest #!$%@? dramat. Od początku roku wymieniłem: świece żarowe, sprzęgło, łożyska przód + tył, wymiana silentblocka, musiałem naprawiać klapy mieszalnika. Teraz muszę naprawić klimę. Ponadto, gdy temperatura na dworze przekraca 23 stopnie, to świruje mi tempomat i pedał gazu.
Nigdy więcej tego złoma.
@zelo1234: 2.2 HDI Biturbo (piszesz, ze masz 170 kucy) to najgorszy HDI jaki mogles wybrac, trza bylo szukac 2.2 204KM, albo 2.0 163KM. Pilnuj, zeby ci sie nie #!$%@?, bo wtryski kosztuja. Tak poza tym to udanej eksploatacji.

PS. Jak jestes ze Slaska to w Tychach jest serwis Auto expert, serwisuje tam swoja C5, polecam w razie awarii.
@zelo1234 fajna furmanka, ja nie lubie moze wygladu kombi, ale jednak to najbardziej praktyczna forma auta, mieszkanie przeprowadzisz, na wakacje pojedziesz, przespac sie mozna od biedy. Wyglada fajnie i pewnie jak to francuzy - wygodne fotele ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tez mysle ze moje nastepne auto to bedzie taki dwu trzy letni Peugeot :D
@sosna119: Picasso '10 można było wyrwać za 11-12 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Auta francuskie są raczej taniej wyceniane i nie trzymają ceny w sposób nieuzasadniony jak niemiecka konkurencja.

Chociaż ostatnio miałem większy zonk- uświadomiłem sobie, że marzenie każdego Janusza, Pasek B5 w turasie(tylko niestety 1,6) można mieć już za 3k. Koniec świata, panie xDD
@zelo1234: Czyli butla z gazem i trip po Europie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do aut francuskich, to kontroluj sobie wszystko na bieżąco, jak poczujesz, że zaczyna się sypać lawinowo, to od razu zmieniaj.
U mnie (307, 1.6 Benzyna) pierwszy rok był bardzo okej, natomiast im dalej w las tym gorzej. Francuzy fajnie wybierają nierówności, natomiast na naszych drogach zawieszenia wymagają częstej kontroli i wymiany podzespołów. Co do