Wpis z mikrobloga

@fsfdjf #!$%@? ale on jest przystojny. Facet jako potezny, śmierdzący potem już nie jest fajny. Łatwo zauważyć że większość dziewczyn (i niektórzy chłopacy) z tych młodszych lat lecą na właśnie takich chłopców, Tumblr Boyow.
  • Odpowiedz
  • 7
@Laconian: ale gdzie ty tu widzisz jakiekolwiek narzekanie? wrzuciłam sobie zdjęcie na mirko, a tu nagle jakiś mirek wyklęty w siłowni zamknięty zaczyna mieć ból dupy o to, że śmiem śmieć mieć swój własny gust xD

  • Odpowiedz
@fsfdjf: ale od silowni to ty sie odwal xD to ze ktos cwiczy, nie oznacza, ze jest seba wykletym z PW na ramieniu xD bardzo czesto mozna spotkac mezczyzn, ktorzy cwicza na silowniach i sa przystojni xD
  • Odpowiedz
@wardenga: trudno mi odpisać na wszystkie twoje zarzuty i wyzwiska ale mam wrażenie że to jakiś twoje projekcje które powinieneś wyjaśnić z psychologiem

Ja piszę o wzorcach męskości, zdrowiu, mięśniach i ćwiczeniach. Jestem przeciwny zwracaniu na siebie uwagi malując sobie włosy, tatuaże na twarzy czy robieniu sobie make upu do czego zachęcały tu mężczyzn różne dziewczyny. Zamiast tego polecam tworzyć wartość dla innych i w ten sposób zwracać na siebie uwagę.
zbierski9 - @wardenga: trudno mi odpisać na wszystkie twoje zarzuty i wyzwiska ale ma...
  • Odpowiedz
@Nidor: Współczuje wam różowe w tej Polsce. Czasem jak zwracam uwagę na Polaków, to rozumiem w jakiej ciemnej pupie jesteście jeśli chodzi o wybór odpowiedniego partnera. Niezadbani, włosy na ogół krótkie, zarostu nie ma lub w ogóle nie ogarnięty, brak pojęcia o podstawach modowych dla mężczyzn, do tego często popsuta psychika. Bleh...
  • Odpowiedz