Wpis z mikrobloga

ja Ci wierzę, że zjeździłeś całą Europę. Wierzę Ci i tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu, że kłamiesz, iż nigdy nie byłeś świadkiem takiej sytuacji. Dlaczego? Bo takie historie zdarzają się notorycznie i nie ma co się czarować. Bez znaczenia, czy to S8, czy A2. Chyba że jadąc ciężarówką masz na szybie jakiś filtr i nie widzisz takich przypadków.


@Majku_:

Ja nie jeżdżę ciężarówką, zarządzam działem logistyki. A co do
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus: no to teraz będziemy się licytować, czy wyprzedzanie trwało 4km, czy może 3,5km, a może tym razem było to 2,7km? Fakt jest taki, że tego typu sytuacje nie powinny mieć miejsca i jeżeli jeden kierowca nie jest w stanie wyprzedzić dynamicznie drugiego, nie powinien w ogóle przystępować do manewru wyprzedzania.
  • Odpowiedz
@Retoryk: 5 minut? W zeszłym roku wracając S8 z wrocławia w kierunku łodzi jechałem 12 minut za głąbem, który wyprzedzał 3 samochody, gdzie spokojnie mógłby się wcisnąć pomiędzy każdy z nich, ale po co.... Wiozę bułki i mi się spieszy, bo szef się #!$%@?, a kierowca w osobówce nie może się spóźnić przez to, że nie każdy jeździ 180 na ekspresówce tylko trzyma się przepisów... Ale tacy mają mniemanie o sobie
  • Odpowiedz
  • 6
@ropppson strzelałeś te liczby czy liczyłeś? w każdym razie wyszło nad wyraz akuratnie xd

4km / 90km/h = 0.444h

0.444h x (90-89.5)km/h = 0.022km = 22m

TIR ma 18m, ale doliczając jakiś odstęp przed i po wyprzedzaniu, to wychodzi jak ulał xd
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus ahahaha, potwierdza siw to, co pisalem: bo nie wpusciles kierowcy tora z wlaczonym kierubkiem. Bo ty nje wpuszczasz, krol lewego pasa. To wymusil. A ty co, 140 i deska, bo musisz byc u celu 17m szybciej. Ha tfu gardze taka frajernia. Jakis suv? Czy bmw?
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje ja wrzuciłem legitne zdjęcia Xd a2 na konin nie ma zakazu. Wiesz, jak na moje to spory % kierowców osobówek nie powinien mieć w ogóle prawa jazdy :) poczytaj debili wyżej, dobry festiwal #!$%@? Xd co w sumie jest zabawne i czekam na dalsze popisy tego dna intelektualnego z komentarzy na vipok eru

@spiral ciiii
@companero czyli jednak się nie spieszysz Xd

@DonTom aktualnie przez zakaz wyprzedzania na a2 do strykowa
  • Odpowiedz
@Majku_:

no trochę bym się chciał policytować bo mocno przesadzacie. Natomiast, co do tego czy takie sytuacje powinny mieć miejsce, powiem tak: nie jest to zabronione przez prawo i tyle.
  • Odpowiedz
@Majku_ dynamiczne wyprdzedzaniw to relikt jednipasmowki. Po co komu dynamiczne wyprzedzanie na drigach szybkiego ruchu o dwoch oddzinyh jezdzniach? Nie potrzeba dunamiki dla zachowania bezpieczenstwa jak to bylo potrzebne 10 lat temu.
  • Odpowiedz