
Stworzyłem port gry "Wacki: Kosmiczna rozgrywka"

Pamiętacie Wacki: Kosmiczna rozgrywka" z 1998? Napisałem do tej kultowej polskiej przygodówki silnik od zera reverse engineering oryginału i reimplementacja w C/SDL2, bez emulacji. Gra śmiga natywnie na PC, Miyoo i PortMasterze, da się przejść w całości. W planach więcej konsol :D
z- 148
- #
- #
- #
- #
- #
- #










![Ziqsu - Lewa nóżka pracuje, świetna bramka Arkadiusza Milika!
Napoli - Parma [2]:0
...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_zqP5X1DwaGBW8SGZVHwBnonRTagVSIIl,w400.jpg)




