Wpis z mikrobloga

sprawdzałem kilkaset razy, to nie ty tłumaczysz się z każdej minuty przy kontroli itd ;) więc ty się nie zesraj gdy wyprzedzam


@Notabene: lewy pas też blokujesz jak korek jest gdzieś przed zwężką?
  • Odpowiedz
tu cię zadziwie bo doskonale wiemy ile może nam zająć droga, trzeba planować nawet postoje, taka praca. Ruszając z Warszawy wiem że dojadę w ok 4.30 do lotosa na wjeździe do gdańska albo na mopa za bramkę na a1 jadąc przez płońsk. Jak widzisz można wyliczyć co i jak, tylko jest jeden warunek, trzeba wyprzedzać jadących 70 kmh....


@Notabene: nie wiesz, że dojedziesz. Możesz sobie tak zaplanować ale jeśli po
  • Odpowiedz
@plnk: @ropppson: Dlatego gdy tir wyprzedza, wjeżdżam przed niego i zwalniam do 80, przecież tez mam do tego prawo ;) najgorsza grupa zawodowa to kierowcy tirów - jest to jedyny zawód który mogą wykonywać barany po podstawówce i zarobić coś więcej niż najniższa krajowa
  • Odpowiedz
a po co? Wyprzedzam gdy mogę i tyle :)


@Notabene: nie wiem tak pytam. Bo miałem sytuację gdy dwa tiry jednej firmy zablokowały drogę szybkiego ruchu kilka kilometrów przed zwężką bo był korek. Ich argument to: "blokują żeby się rozblokowało debilu".
  • Odpowiedz
  • 23
@Notabene ja jak widze takich debili tirowcow co sie wyprzedzaja z roznica predkosci 1kmh i jeszcze hamsko wpieprzajacych sie na lewy pas, to robie tak ze jak juz jeden z drugim skonczy, to ja cyk wyprzedzam obu, potem szybciutko na prawy pas i puszczam gaz i tak sobie powoli zwalniam do 80kmh, a piana z pyska kierowcy dziala na mnie jak ambrozja. ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz
Jedyny powód, dla którego byłbym w stanie poprzeć powszechny dostęp do broni palnej w tym kraju, to możliwość strzelania do wyprzedzających tirów.
  • Odpowiedz
@Notabene: z A2 nie korzystam, za to bardzo często jestem na A4, gdzie w dużej części jest odgórny zakaz, do tego dochodzą pojedyncze oznaczone odcinki. Rozumiem, ze goni was czas, szef i w ogole macie przesrane. Jeśli dojeżdżam do tira, który juz wyprzedza i idzie mu to w miarę sprawnie to luz, bo logiczne, ze jadac duzo szybciej niż wy, czasem trafie na taki obrazek i przecież nie wymagam, żebyście
  • Odpowiedz
  • 18
A gdyby tak (czysto teoretycznie) zadzwonić na policję z donosem, że "wydaje mi się", że kierujący TIRem o nr rej takim a takim chyba jest pod wpływem, albo jest bardzo zmęczony, bo wykonuje gwałtowne ruchy i jakby znosi go na pobocze.. albo, że "mam wrażenie', że z auta wycieka olej/ma problemy z hamowaniem etc.

I taki Szumacher, który zyskał na każdej godzinie 2km straci sobie 40 min na kontroli ( ͡
  • Odpowiedz