Wpis z mikrobloga

  • 41
@Riposter2 Ja też nie znoszę tej grupy i uważam 80% kierowców tirów za bezmózgie ameby, które w życiu nie powinny siadać za kółko takiej maszyny, ale jednak życząc komuś śmierci tylko dlatego że tarasuje Ci drogę bo jest ułomnym debilem to nie jest dobra sprawa
  • Odpowiedz
Robię po 50kkm rocznie, głównie po autostradach i drogach ekspresowych i jeszcze nigdy, powtarzam NIGDY nie zdarzyło mi się jechać za ciężarówką, która wyprzedzała drugą przez 4km. Jak mniemam troszeczkę przesadzasz.


@Paul_Proteus: to na pewno są drogi ekspresowe i autostrady, a nie trakty polne i leśne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie dalej, jak dwa tygodnie temu w sobotę wieczorem jechałem S8 z Warszawy w stronę Białegostoku i
  • Odpowiedz
Tak, jeden jadąc 1 km/h więcej w ciągu 10 godzin przejedzie 10km więcej! zajebista logika godna kierowcy ciężarówki. Do tego niech na autostradach wszyscy sobie siedzą na dupie. Polskie autostrady to patologia, na palcach u jednej ręki można policzyć dzień bez wypadków.
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus Nikt nie zjezdza przez taka frajernie, jak ty, ktora ich potem nie wpusci spowrotem i fonalnie beda jecjsc 90 za tirem. A ty zjezdzasz? Haha, od innego wymagasz, a sam raczej nie wpadasz na prawy, nie wyprzedzasz 3 aut na tym odcinku i ponownie na lewy. Czemu? Bo i tak cie nie wpuszcza. Caly obraz twoj: lewopasowy #!$%@?, ktoremu trzeba zjrzdzac.
  • Odpowiedz
  • 14
@temp01_01: janusz nie #!$%@?. Może w tym tępym cebulackim narodzie zacznie się coś zmieniać. Szeryfów blokujących z jazdy na suwak coraz mniej, czyli piętnowanie skutkuje. Może zakute pały w ciężarówkach też coś zrozumIOM
  • Odpowiedz
Pojedziemy dzisiaj z kolegą na a4 na dwa auta i pojeździmy sobie prawym i lewym pasem 70km/h przez kilkadziesiąt kilometrów i skończy się dzień dziecka dla tych tirowców ( ͜͡ʖ ͡€) może któryś nie wytrzyma wzrostu ciśnienia i pęknie
  • Odpowiedz