Wpis z mikrobloga

Nikt nie zjezdza przez taka frajernie, jak ty, ktora ich potem nie wpusci spowrotem i fonalnie beda jecjsc 90 za tirem.


xD Siusiaczku, nie mogłeś się bardziej pomylić. Od dziecka imponowała mi współpraca na drodze i to jest główna myśl, która mi za kółkiem przyświeca.

A ty zjezdzasz?


Oczywiście, że zjeżdżam ZAWSZE kiedy jest to możliwe. I mam tu na myśli ZAWSZE.

Haha, od innego wymagasz, a sam raczej nie wpadasz na
@PrzThim: łatwo powiedzieć, a w praktyce i tak zostanie jak było. W Polsce nietrzymanie odległości między samochodami to wręcz tradycja, nie liczyłbym na szybkie rozwiązania w tym zakresie :)
@Majku_:

Najczęściej, A2 (koszmar ze względu na kierowców OSOBÓWEK, którzy boją się, że zjazd na prawy pas okryje ich rodziny hańbą po piąte pokolenie), 15km od A4 mieszkałem 2/3 życia, na S8 można powiedzieć, że przez pewien czas prawie mieszkałem, od Wyszkowa po A4 mogłem prowadzić z zamkniętymi oczami. Zjeździłem też całą Europę od Portugalii po Królewiec, od Lofotów po Grecję, ale co ja tam mogę wiedzieć.
@Paul_Proteus: ja Ci wierzę, że zjeździłeś całą Europę. Wierzę Ci i tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu, że kłamiesz, iż nigdy nie byłeś świadkiem takiej sytuacji. Dlaczego? Bo takie historie zdarzają się notorycznie i nie ma co się czarować. Bez znaczenia, czy to S8, czy A2. Chyba że jadąc ciężarówką masz na szybie jakiś filtr i nie widzisz takich przypadków.
być może, ale na logikę jak pociągi stoją i marnieją, a tiry zawalają drogi, to może warto by było transportować więcej towarów pociągami


@sergiuszn:

Z tym marnieniem pociągów, zwłaszcza jeśli idzie o przewozy cargo, to nie jest tak wcale źle... Poza tym, nie chcę wyjść na jakiegoś fanatyka Janusza Korana-Mekki, ale o wyborze środka transportu decyduje niewidzialna ręka rynku. Zmiany w strukturze gospodarek, gdzie ciężki przemysł nie gra już tak ważnej
@ropppson: dlatego na A4 się nie opłaca jechać wiecej niż 120, bo co nadrobisz jadąc szybciej to stracisz potem za tak bęcwałem.
@Notabene: chcecie to sobie wyprzedzajcie, ale nie na zakazie i nie wyjeżdzajcie na chama przed maskę jak widzicie, ze za mną jest puściutko, a ja jadę szybciej niż wy. A jak nie jestes w stanie w lusterku zauważyć, ze różnica miedzy naszymi prędkościami to jakies 60-80 km/h to